33 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Saç bakımında çeşitli ürünler kullanabilirsiniz. Şampuan, saç serumları, saç yağları, saç peelingi, saç toniği, saç kili, saç bakım jeli, saç sütü gibi ürünler saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı sizlere sağlayabilir. Saç bakımı rutini oluşturmadan önce dikkat etmeniz gereken konular vardır. Her ürün, her saç tipine uygun olmadığı gibi her ürünü aynı anda kullanmak da doğru bir hareket olmayacaktır.

Saçınızın besleyici, canlandırıcı, bukle belirginleştirici, nemlendirici, elektriklenme önleyici, dökülme önleyici gibi özellikleri olan bakım ürünlerinden hangilerine ihtiyaç duyduğunuza karar verdikten sonra ürünü satın alarak kullanmaya başlamalısınız.

Devamını oku

Arındırıcı saç ürünleri genelde şampuanlar ve saç peelingleri olarak karşımıza çıkar. Saçları çok fazla işlem görmüş kişilerin saçlarında yanma, kuruma, dökülme ve mat bir görüntü oluşur. Bu yüzden de boya sonrası bakım, perma sonrası gibi bakım ile saçlar toparlanmaya ihtiyaç duyar.

Bonacure Peptide Acil Kurtarma Şampuanı ile saçlarınızı sağlıklı görüntüsüne tekrar kavuşturabilirsiniz. Peptitli güçlü formülü ile yıpranmış saçlarınıza nem kazandırarak saçlarınızı besler, onarır ve yeniden yapılandırır. Bu sayede sağlıklı ve yumuşak saçlara kavuşabilirsiniz. Saçtaki gerekli maddeleri dengeleyici yapısı ile saçınızı doğal yapısına geri getirir. Besleyici özellikleri olan Bonacure Peptide Acil Kurtarma Şampuanı hem erkek hem kadınlar tarafından rahatlık ile kullanılabilir.

Saç peelingleri, duş esnasında nemli saçlara uygulanması tavsiye edilen bir saç bakım ürünüdür. Saç derisini mikro yırtıklar oluşturmadan nazikçe temizler. Saç derisinde oluşabilecek tıkanıklık ve ölü deri birikmesi saçlarda dökülme, güçsüzleşme ve kuruma gibi sebeplere neden olabilir. Bu durumlarda saç peelinglerini kullanabilirsiniz.

Saç derinizin derinlemesine arınmasını istiyor iseniz System Professional Purify Sham-peeling kullanabilirsiniz. Derinizi temizleyerek tıkanıklıkları ortadan kaldırır. Bu sayede saçlarınıza daha sağlıklı bir görünüm verir iken hızlı uzama da sağlar.