59 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

%25

Saç yağları, saçların derinine işleyen yapıya sahiptir. Saç tellerinin içine kadar inen saç yağları besleyici, canlandırıcı, dökülme önleyici ve şekillendirici özelliklere sahiptir.

Devamını oku

Kerastase Elixir Ultime L’Huile Originale Saç Bakım Yağı, anında parlaklık, besleyicilik ve yumuşaklık etkisi verir. İçerisinde, mısır filizi yağı, prakaksi yağı, kamelya yağı ve argan yağı bulunur. Mısır filizi yağı, üstün parlaklık için yumuşatıcı ve antioksidan aktif içerikler sunar. Prakaksi yağı saçları besler ve bakım sağlar. Kamelya yağı, saç pürüzlerini giderir. Argan yağı ise saçları güçlendirerek üstün koruma sağlar ve parlak gösterir.

Saçlarınız kuru ve kabaran saçlar ise veya sürekli elektrikleniyorsa Alterna Caviar Elektriklenme Önleyici Besleyici Yağ kullanabilirsiniz. Omega 3 yağ asitleri, proteinler, mineraller ve A, C ve D Vitaminleri bakımından zengin olan saf Havyar özü, saçta yaşlanma belirtilerini gözle görülür şekilde iyileştirmeye yardımcı olur. Habeş, Kamelya ve Avokado Yağlarının besleyici karışımı, saçın gücünü ve parlaklığını geri kazandırarak saçın bakımını ve pürüzsüzlüğünü sağlar.