Gösterilen sonuç sayısı: 2

Boya Sonrası Bakım Ürün Önerileri

Saçlar, boyama işlemi sonrası yıpranarak kuruyabilir. Kuruyan saçlar solgun, mat, mat görünür. Saçlarınızın boyama işlemi sonrası parlak ve sağlıklı görünmesinin yanı sıra boyanan rengin canlılığını da taşımasını istiyorsanız düzenli bakım yapmanız gerekmektedir.

Devamını oku

Aveda Texture doku veren saç toniği, zencefil ile saçları nemlendirir.  Misk adaçayı ve diğer saf çiçek ve bitkisel özler içeren ıslak veya nemli saça, saç boyundan uçlara doğru uygulayın. Sonrasında kurutun. Saçlarınıza boya Sonrası derin bir Bakım sağlayacak bu saç toniğini düzenli olarak kullanın.

Kerastase Nutritive Lait Vital Saç Bakım Sütü boya sonrası kurumaya meyilli hale gelmiş saçları nemlendirir. Saçlarda besleyici özelliği ile onarma işlemi gerçekleştirir. Saçı ağırlaştırmadan saça nem kazandırır. Boya işleminin etkisini daha parlak bir şekilde yansıtmaya yardımcı olur.

Boyanın oluşturduğu saçlarda karışma sorununu çözer. Saçlarınızın dipten uca tamamına masaj yaparak yedirin. En az 3 dakika beklettikten sonra durulayın. Saç sütünün içerikleri ve faydalarını da aşağıda sizler ile paylaştık.

  • Lipidler: Doğal yağ üretimini arttırır.
  • Glusidler: Saç tellerinin dipten uca beslenmesi için güçlü enerji takviyesi sağlar.
  • Proteinler: Saç tellerini besleyerek yumuşacık olmalarını sağlar.
  • Iris Rhizome Özü: Saçı oksidasyona karşı korur ve uzun süre kalıcı olarak besler.