290,00 

Saç serumları, saça parlaklık katar ve saçın dış katmanındaki elektriklenmeyi azaltır. Aynı zamanda saçlarda şekillenme de sağlar. Davines Curl Bulding Bukle Yapılandırıcı Serum ile saçlarınıza parlaklık kazandırır iken bukle belirginleştirici özelliği sayesinde de daha dolgun buklelere sahip olabilirsiniz.

En iyi Bukle Belirginleştirici

Devamını oku

Zengin içeriği sayesinde saçlarınıza hacim kazandırarak daha sağlıklı bir saç görüntüsü sunar. Bukleleri gün boyunca dolgun göstermeye yardımcı olur. Serumu saçınıza eşit bir şekilde dağıtarak kullanabilirsiniz. Özellikle saç uçlarına doğru oluşan buklelere uygulamanız ideal kullanım olacaktır.

Aveda Be Curly Bukle Belirginleştirici Saç Spreyi Bukleleri tüm gün kontrol altına alarak, güçlendirir. Mısırdan elde edilen bileşenler, saçı yumuşak tutar. Buğday proteini ve organik aloe karışımı, saç ıslakken daha iyi etki eder; kuruyken bukleleri veya dalgaları belirginleştirir.

Nemli veya kuru saça uygulayabilirsiniz. Sıktıktan hemen sonra buklelere şekil verin. İçeriği limon, bergamot, portakal, saf çiçek ve bitkisel özler içeren Aveda saçı besleyerek şeklini korur.