Saç bakımında kullanabileceğiniz ürünleri; şampuan, saç maskesi, saç kremi, saç serumları, saç yağları, saç bakım jelleri, saç kili, saç pudrası, saç toniği, saç toniği, saç sütü, saç pomadı, saç parfümü, saç peelingi, saç losyonu, saç macunu gibi sıralayabiliriz. Hepsinin farklı bir amacı olan bu bakım ürünlerini kendinize uygun şekilde saç bakım rutininize dâhil edebilirsiniz.

Devamını oku

Bc Scalp Genesis Dökülmeye Karşı Saç Serumu canlandırıcı özelliği sayesinde özellikle zarar görmüş saçların yeniden sağlamlaştırılmasında kullanılır. Sağlamlaşan saçlar dökülmeyecektir. Bu yüzden de dökülme karşı etkisi olan bir saç bakım ürünüdür. İçerdiği provitamin B5 ile kısa sürede saçlarınızın dökülmesini engellemeye yardımcı olur. Saçı ve saç köklerini aktifleştirir. Saçları güçlendirir bu sayede dökülme ve kopmalar azalır. Saça gerekli nemi verir. Uygulaması ​6 hafta sürmektedir.

Günde iki defa saç derisine uygulayarak eşit bir şekilde dağıtın. Tarak ile eşit dağılım sağlayabilirsiniz. Durulamadan kullanın. Ürün içeriğine bakacak olursak; Carnitin Tartrat, saç canlılığını destekler, saç dersi için enerji vericidir. Saç köklerini güçlü ve canlı tutarak saç dökülmesini engeller. Hücre yenilemesi sağlar. Taurin, saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Saç derisini uyarıp kan dolaşımını hızlandırır. Ekinezya, saçın daha kaliteli bir görünüme ulaşmasını sağlar. İçinde bitkisel yağlar barındırır. B5 Vitamini (Pantenol), saçı nemlendirir ve ferahlık hissi sağlar.

Canlandırıcı etki verecek bir başka ürün ise, Schwarzkopf Oil Ultime Mediterranean Yağ Mediterranean Finishing Oil. Bu, içerisinde saf beyaz yasemin çiçeği, yeşil limon ve portakal bulundurur. Saça son derece canlılık katacak doğal bir yağ karışımıdır. Saçı sıcaktan ve güneşten koruyarak canlı ve parlak gösterir.

İnce ve orta telli saçları kolay ağırlaşabilen saçlardır. Saçta ağırlaşma yapmayacak şekilde geliştirilen bu formül Gül ve Marula Yağı karışımı sayesinde saçı korumaya, yumuşak hale getirmeye yardımcı olur.

Argan ve Frenk İnciri yağlarının değerli karışımı ile üretilen bu seri temel nemlendirme ve besleyicilik sağlarken kabarıklığı azaltarak inanılmaz parlaklık ve yumuşak bir dokunuş hissi yaratır.