19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Saç derisi belirli bir pH değerine sahiptir ve saç bakım ürünleri bu pH değerine uygun bir şekilde üretilmiş olmalıdır. Saçın pH dengesini bozarak olumsuz sonuçlara sebep vermen saç bakım ürünleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Saçın yapısına uygun ve saçtaki sebumu, yağı dengeleyici bazı ürünleri sizlere önerelim.

Devamını oku

Insight Dengeleyici Peeling Kremi, saç derisini ölü hücrelerden, ürün kalıntılarından ve kirden arındırmayı amaçlar. Saç derisini dengeleme ve kepeği önleme etkileri için peeling etkisi sunar. Tüm saç tipleri için uygun olacak şekilde üretilmiştir. Paraben, sls, sles, silikon, mineral yağ, renklendirici gibi zararlı maddeler içermez. Saçın kepek ve sebum ile mücadele etmesini sağlar. Cildi yeniler ve arındırır. Kuru saç derisine uygulayın ve mesaj yapın. Biraz bekledikten sonra yıkayın ve durulayın. İçeriğinde organik lavanta ve adaçayı özleri, andiroba ovması ve çay ağacı yağı bulundurur.

Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırcı Bakım Jeli Davines Dökülme Önleyici seri; ince, kırılgan, dökülmeye yatkın saçlar için önerilir. Kuru ve çabuk kopan saçlar için geliştirilmiş bu formül saç derisinde dengeleyici özelliğe sahiptir. Saç dökülmelerini engeller ve zayıf saçları güçlendirir. 5.6 pH değeri dolayısı ile saç derisine zarar vermez. Saçta hoş koku bırakan bu formül, beta-glukanlar, ile saç hücrelerinin korunmasını sağlar.

Kafein fitosetikülleri, metabolizmayı uyarır ve kan dolaşımını hızlandırır. Sirtuinler, güçlü antioksidan etkisiyle saçın ömrünü uzatmada etkili rol oynar. Tarçın yağı, hoş koku verir ve kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerini uyarır. Zencefil yağı, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Karabiber yağı ise hücrelere enerji verir. Hafif nemli saça uygulayın, durulamaya gerek yoktur.