Saçları şekil bakımından düz olmaya yakın insanlar saçlarını düzleştirici ile şekillendirmek yerine banyo sonrası direk düz hale getirmek isteyebilir. Çünkü düzleştirici gibi şekillendiriciler ısı dolayısı ile saçlara zarar verebilir. Saçların daha sağlıklı olabilmesi için ısıya ihtiyaç duymadan saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Düzleştirici etkili saç bakım ürünleri kullanarak saçlarınızı hem sağlıklı hem de şekilli gösterebilmeniz mümkün.

Devamını oku

Aveda Smooth Infusion Saç Şekillendirme Öncesi Düzleştirici Bakım, şekillendirmeyi kolaylaştırmak için saç yüzeyini pürüzsüzleştirir. Avusturalya sandal ağacı, bergamot, palmarosa ve diğer saf çiçek ve bitkisel özler içerir. Saç şekillendirmesini kolaylaştırır. Isıya karşı da koruma sağlar.

Aveda Smooth Infusion Düzleştirici Şampuan da saçlarda elektriklenme ve kabarmayı engelleyerek saçlarınızın daha düz görünmesini sağlar. Isı ile yapılacak saç şekillendirmelerine karşı da saçları korur. İstenmeyen dalgaları azaltarak saçınıza istediğiniz düz görüntüyü verir. Saçları nemlendirerek besler ve daha ipeksi bir duruş sağlar.

Düzleştirici Saç Şampuanlar

Saçlarınızda istenmeyen dalgaların oluşmasını engellemek için düzleştirici etkisi bulunan saç şampuanları kullanabilirsiniz. Saçlara yoğun nem vererek saçlarınızın şeklini koruyan bu şampuanlar saçlarınızı dipten uca beslemekte de sizlere yardımcı olurlar.

Aveda Smooth Infusion Düzleştirici Şampuan içerisinde aloevera, mısır özü ve sakız özü barındırır. Saçlarınızın elektriklenmesini ve kabarmasını önleyerek nazikçe temizler ve düz bir görünüm sağlar. Islak saçlarınıza masaj yaparak uygulayıp durulayın. Daha etkili sonuçlar elde etmek için düzenli kullanıma özen gösterin. Smooth Infusion saç kremi ile de bakımınızı destekleyebilirsiniz.

Davines Love Smoothing Düzleştirici Şampuan, dalgalı ve kıvırcık saçları sakinleştirerek ipeksi bir doku kazandırır. Saçlarda elektriklenme ve kabarma sorunlarına karşı savaşır. Saçlar nemli tutarak besler. Cilde uygun 5.4 pH değeri ile saç diplerinizde tahriş, kızarma, kaşıntı, sivilcelenme gibi alerjik reaksiyonlar oluşturmaz. Saçlarınızı yıpratmadan temizleyerek arındırır. Saçlarınıza ıslakken sürüp masaj yaparak uygulayın. Saçlara şampuanın daha iyi nüfuz edebilmesi için birkaç dakika bekleyin ve sonra durulama işlemi gerçekleştirin. İçerik olarak pirinç proteini ve zeytinyağı bulunduran şampuan pirinç sayesinde saçlarınızı nemlendirir ve daha hızlı uzama sağlar. Zeytinyağı da hem saç diplerinizi hem de saçlarınızı yumuşatarak ipeksi bir duruş sağlar.

Düzleştirici Saç Maskesi Ürün Önerileri

Saç maskeleri, saç bakımının en destekleyici ürünleridir ve uzun süreli kullanımda ciddi etkiler oluşturur. Saçlara nem kazandırır, elektriklenme ve kabarmanın önüne geçer. Dengeleyici ve canlandırıcı etkiler vardır.

Aveda Smooth Infusion Düzleştirici Saç Bakım Maskesi Her bir saç telini derinlemesine nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. Günlük hayatın koşuşturmasında saçlarınızın ihtiyacı olan nemi sağlar iken saçlarda ağırlaşma ve çabuk yağlanma yapmaz. Kabarıklığı gözle görülür şekilde azaltan şampuan cupuaçu ve karite yağı içeren bitkilerden üretilmiştir. Şampuan kullanımı sonrası saçlarınızın tamamına sürüp 5 dakika bekleyin ve durulayın.

Insight Dry Hair Besleyici Saç Maskesi ile kuruyan saçlarınızı yoğun bir şekilde nemlendirebilirsiniz. Kurumuş ve yıpranmış saçlar kabarmaya ve elektriklenmeye daha meyillidir. Bu yüzden saçlarınızın düz görünmesi için saçlarınıza yoğun nem uygulaması yapmanız gerekmektedir. Insight Dry Hair saç maskesi ile saçlarınızı nemlendirir iken yoğun bir besleme de sağlamış olursunuz. Saçlarınıza eşit bir şekilde dağıttıktan sonra 5 dakika bekletip durulayabilirsiniz. Çeşitli yağları içinde bulunduran bu formül saçlarınıza kaliteli bir bakım sağlayacaktır.

Düzleştirici Saç Kremi Ürün Önerileri

Saçları düzleştirmek artık daha kolay ve hızlı! Saç kremleri ile saçlarınıza dilediğiniz görüntüyü pratik bir şekilde verebilirsiniz. Yoğun nemlendirme ve bakım sağlaması ile saçlarınızı düzleştirir iken saçlarınıza iyi bir besleme de sağlayabilirsiniz.

Aveda Smooth Infusion Düzleştirici Saç Şekillendirici Krem Bukle düzleştirici ile saçlarınız her kullanımda aşamalı olarak düzleşir. Bitkiler ile elde edilmiş formül sayesinde istenmeyen bukleler her kullanımda azalır. Manyok kökü ile saçlar bariyer oluşturur ve dayanıklı hale gelir. Nemli saçlarınıza uyguladıktan sonra kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz. Saçlarınızda ısı işlemi kullanmak istemiyor iseniz kendi kendine kuruması için bırakabilirsiniz.

Davines Love Smoothing Düzleştirici Saç Kremi, kabaran ve elektriklenen zorlu saçları yatıştırarak yumuşak bir his sağlar. Saçların çok daha kolay taranmasını sağlayarak dökülmeleri engeller. 3,8 pH değeriyle cildi yormadan nazikçe bakımını yapar. Saç diplerini güçlendirir. İçinde bulunan pirinç proteini ile saçlarınızı nemlendirir. Borage tohumu sayesinde saçları sıkılaştırır ve saç diplerinde canlandırıcı etki sağlar.  Tüm saçınıza eşit bir şekilde uygulayıp 5 dakika beklettikten sonra durulayarak kullanabilirsiniz.