22 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Elektriklenme önleyici, elektriklenme saçlarda meydana gelen en büyük sorunlardan birisidir. Her saç tipinde görülebilecek bu problem doğru tercih edilmiş saç bakım ürünleri ile engellenebilir.

Tangle Teezer Compact Saç fırçası saçlarda kolay tarama imkanı verdiği için saçları yolmadan, dökmeden, yıpranmadan açılma sağlar. Kolay açılan kutusu tarağı muhafaza ederek tozlardan ve kirlerden korur. Yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde farklı boyutlarda üretilmiştir. Esnek yapısı sayesinde kırılmadan muhafaza etmeniz kolaydır. Uzun dişler, saçlarınızdaki karışıklıkları açarak kırılmaları azaltırken, kısa dişler pürüzsüz, elektriklenmeyen ve parlak saçlar için görüntü edinmesini sağlar. Tüm saç tipleri için uygun üretilen taraklar nemli veya kuru saçlarda kullanılabilir. Tarağınızı uzun ömürlü kullanmak için ısıya temas ettirmeyiniz.

Devamını Oku

Alterna Caviar Elektriklenme Önleyici Besleyici Yağ 72 saate kadar elektriklenmeyi kontrol eden hafif ama besleyici bakım yağı. Düz, dalgalı, kıvırcık, kıvrımlı ve sıkıca sarılmış saçlar için mükemmeldir. Kuru saçlara nem verir iken yoğun bir parlaklık da katar. Omega 3 yağ asitleri, proteinler, mineraller ve A, C ve D Vitaminleri bakımından zengin olması ile kısa sürede etki yaratır.Habeş, Kamelya ve Avokado Yağlarının besleyici karışımı, saçın gücünü ve parlaklığını geri saçlara kazandırır. Elektriklenme ve kabarmayı engeller. Nemli veya kuru saça az miktarda uygulayın. Durulama gerektirmemektedir.

Elektriklenme Önleyici Saç Şampuanları

Elektriklenme, saçlarda meydana gelen en büyük sorunlardan birisidir. Her saç tipinde görülebilecek bu problem doğru tercih edilmiş saç şampuanları sayesinde en aza indirilebilir.

Kerastase Blond Absolu Le Bain Cicaextreme Şampuan saçları %85 daha nemli tutarak besler. Düzenli kullanımda kırılmaları ve kabarmayı önleyici etkisi vardır. Saçlarınızın kolay bir şekilde kontrol edilmesine yardımcı olur. Saçlarda ve saç diplerindeki işlem görmekten dolayı oluşan hasarı azaltır. Onarıcı etkisi ile saçları güçlendirir. Islak saça sürüp iyice köpürtün. 1-2 dakika bekledikten sonra iyice durulayın. Daha etkili sonuç almak için her banyo sırasında iki kez kullanın.

Alterna Caviar Elektriklenme Önleyici Şampuan açtaki nem seviyesini kontrol ederken nazikçe temizleyerek, elektriklenmeyi önler. Saçlardaki istenmeyen kıvrılmaları engeller, kabarmaları azaltır ve elektriklenmenin önüne geçer.

Omega 3 yağ asitleri bakımından zengindir, saf Havyar özü içerir. Saçların iyileşmesi ve beslenmesinde etkili rol oynar. Saça Habeş, Kamelya ve Avokado yağları ile parlaklık katar. Pürüzsüzleşen saçlar kolay taranır ve elektriklenmez. Nemli saça masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın.

Elektriklenme Önleyici Saç Maskesi Fiyatları

Kerastase Blond Absolu Masque Cicaextreme Saç Maskesi saçlarda elektriklenme ve kabarma problemlerine karşı mücadele eder. Saçlarda elektriklenme veya kabarma gibi rahatsız edici problemler genelde saçların çok işlem, boya, güneşe fazla maruz kalma, deniz suyu gibi durumlar sonrası yıpranarak kurumasından kaynaklı bir şekilde ortaya çıkar. Saçların ihtiyacı olan nemi sağlamakta yetersiz kalması saçlarda kuru ve mat bir görüntü ortaya çıkarır. Saçlar kurudukça daha çok kabarmaya başlar. Bu yüzden doğru bakım ürünleri ile saçları nemlendirmek gerekir. Saçlara en hızlı bir şekilde nem kazandıran bakım ürünleri saç maskeleridir. Saç maskeleri sayesinde saçlara ve saç diplerine yoğun nem desteği sağlayabilirsiniz.

Kerastase Saç Maskesi Blond Absolu Masque Cicaextreme de saçların kaybettiği nemi saçlara tekrar kazandırarak saçların kabarma problemini engellemeye çalışır. Saçlarda daha yumuşak ve parlak ir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Saç diplerini besler ve güçlendirir. Beslenen saç elektriklenmeyeceği gibi dökülme sorunları da yaşamayacaktır. Sağlıklı saçlarınız için Kerastase Blond Absolu Masque Cicaextreme Saç Maskesini denemelisiniz.

En İyi Elektriklenme Önleyici Saç Kremi Hangisi?

Saçlar, saç kremleri sayesinde elektriklenme, kabarma, kuruluk gibi sorunlardan pratik bir şekilde kurtulabilir. Son derece hızlı kullanımı olan ve etkisi kısa sürede gözlemlenen saç kremleri sayesinde saçlarınız ağırlaşmadan nemlenecek ve kabarmaktan kurtulacak.

Alterna Caviar Yenileyen Nemlendirici Durulanmayan Saç Kremi İnce, kuru saçları açar ve nemlendirir. Saçlarda nemlenme sağlar iken ağırlık hissi vermez ve çabuk yağlanmaya sebep olmaz. İçinde bulundurduğu havyar özü sayesinde saçlar neme doyar. Kuşburnu çekirdeği ile saçlar doğal yağ dengesini yeniden kazanır. Omega yağ asitleri, vitaminler ve mineraller açısından zengin lüks Havyar özü ile formüle edilmiştir, saçın daha yaşlı görünmesine neden olan fiziksel, kimyasal ve doğal yaşlanmaya neden olan faktörleri korumaya ve korumaya yardımcı olur. Saçlarınıza püskürttükten sonra tarayın ve dilediğiniz şekli verin.

Aveda Sap Moss Nemlendirici Saç Kremi Kabarıklığı ve elektriklenmeyi önlenmeye yardımcı olacak bir başka saç kremidir. Saçları ağırlaştırmadan nemlendirir ve besler. Saçlarınızı kolay bir şekilde yönetebilmenizi sağlar. Şampuanladıktan sonra saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın.