%28
199,00
%30
299,90
%41
89,00
%20
329,90
%27
299,90
%50
%15
119,00

Saçların esnekliğini kaybetmesinin birçok nedeni olabilir. Açıcı işlemler, sürekli saç kurutma makinası kullanmak ve hava şartları gibi etkenler saçın esnekliğinin azalmasına yol açar. Saçların eski canlı haline kavuşması ve parlak bir görünüme sahip olması için çeşitli ürünler kullanılabilir.

En İyi Esneklik Veren Şampuanlar

Saçlarınıza esneklik vermesi için yapacağınız bakıma şampuanla başlayabilirsiniz. Esneklik veren şampuanlar içerisinden saç tipinize en uyun olanı seçmelisiniz. İçerisinde silikon bulunmayan şampuanları tercih ederek saç sağlığınızı koruyabilirsiniz. Loreal Serie Expert şampuanlar bu konuda size yardımcı olacaktır. Zayıf ve kırılgan saçlarınız için Nutrifier ürününü, uzun saçlarınız için Pro Longer ürününü ve beyaz saçlarınız için Silver ürününü tercih edebilirsiniz.

Devamını oku

Dipten uca bakım yapan bu ürünler sayesinde saçlarınızın eski gücüne ve parlaklığına kavuştuğunu görebilirsiniz. Bunun yanı sıra Schwarzkopf Bonacure Hyaluronic nem yükleme şampuanını tercih edebilirsiniz. Ürün saçlarınızdaki nem kaybını önlerken aynı zamanda nem dengesini korumaya da yardımcı olur.

Esneklik Veren Saç Maskesi Markaları

Şaçlarınızın esnekliğini kazanması için şampuandan sonra saç maskesi uygulayabilirsiniz. Temiz saça uyguladığınız maske saça daha iyi nüfuz edecektir. Saçlarınızdaki olumlu değişimi gördükten sonra maske kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz. Şampuanını aldığınız ürünlerin maskesi varsa birlikte kullandığınızda çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bunun dışında Kerastase markasının Nutritive Masquintense Fine saç maskesi iyi bir seçim olacaktır. Yoğun neme ihtiyacı olan kuru ve ince telli saçlar için geliştirilen bu formül saçlarınızın beslenmesini sağlayacaktır. Her bir saç teline etki ederek kolay taranmasına yardımcı olacaktır. Saç maskesinden çok az bir miktar alarak yıkanmış saçınıza hafifçe masaj yaparak uygulamalısınız. 10 dakika kadar bekledikten sonra durulayabilirsiniz.

Saç Kremi Tavsiyeleri: Esneklik Verici Özellikte

Saç kremleri saçın daha kolay taranmasına ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlayan bakım ürünlerindendir. Duştan sonra saçlarınızın mat ve kuru olduğunu düşündüğünüzde saç kremi uygulayabilirsiniz. Loreal Serie Expert İnforcer durulanmayan saç kremi yoğun bakım sağlayarak saçlarınızın güçlenmesini sağlar. Saçlarınızın kırılmadan sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Aynı ürünün şampuanını kullanarak saçlarınızı yıkadıktan sonra bakım kremini uygulayabilirsiniz. Durulama yapmanıza gerek olmadığından kullanımı son derece pratiktir.