Genel Bakım Saç Bakım Ürünleri

Gün içerisinde yağlanan, elektriklenen ya da kolay kırılan saçlarınızdan bıktınız mı? Saçlarınıza bakım yaparak tüm bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bakım yapılan ve yapılmayan saçlar karşılaştırıldığında aralarında görüntü ve yapı olarak çok büyük fark vardır. Duş öncesinden sonrasına kadar kullanacağınız kaliteli ürünlerle saçlarınızın yumuşak ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Genel Bakım Şampuan Önerileri

Devamını oku

Kullandığınız şampuandan en iyi şekilde verim almak için saç tipinize en uygun olanı seçmelisiniz. İnce telli saç yapısına sahipseniz Loreal Serie Expert Volumetry Şampuan kullanabilirsiniz. Hacim kazandırmak için geliştirilen özel formülü sayesinde saçlarınıza ağırlık yapmaz. İnce telli saçlarınız uzunsa ve bir türlü istediğiniz görüntüde olmuyorsa Loreal Serie Expert Pro Longer Şampuan kullanabilirsiniz. Bu sayede uzun saçlarınız güçlenir ve kalınlaşır. Bunların dışında Alterna Caviar Yenileyen Nemlendirici Şampuan kullanarak da etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Şampuanların uygulanması son derece kolaydır. Islak saçınıza uygun miktarda sürün, masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın. Gerekirse tekrar uygulama yapın.

Genel Bakım Şaç Maskesi Önerileri

Hava şartları ve beslenmeye bağlı olarak saçlarınız bazen mat ve sönük görünebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için saç maskesi kullanarak düzenli olarak bakım yapabilirsiniz. Loreal Serie Expert Pro Longer Maske kullanarak saçlarınıza ihtiyacı olan nemi kazandırabilirsiniz. Özellikle uzun saçlarınıza harika sonuçlar elde edebileceğiniz bu krem saçlarınıza nazikçe bakım yapar. Maskeyi havluyla kuruttuğunuz saçlarınızın boy ve uçlarına uygulayınız. 3 ila 5 dakika arasında beklettikten sonra bol suyla durulayınız. Gün boyu parlak ve güçlü saçların tadını çıkarınız.

Genel Bakım Saç Kremi Önerileri

Duş sonrasında saçlarınızı taramakta güçlük çekiyorsanız saç bakım rutininize saç kremi ekleyebilirsiniz. Yağ bakımından zengin bir saç kremi arıyorsanız Alterna Caviar Yenileyen Nemlendirici Saç Kremi tam size göre! Kuru saçları besleyen ve nemlendiren yapısı sayesinde tek kullanımdan sonra bile etkisini gözle görebilirsiniz.  Hafif bir saç kremi arıyorsanız Alterna Caviar Yenileyen Nemlendirici Durulanmayan Saç Kremi sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. 232oC sıcaklığa kadar termal koruma sağladığı için şekillendirici kullanmanıza da izin verir. Saçlarınızın gün boyu mevcut şeklini korumasına yardımcı olur.