KÉRASTASE – CHRONOLOGISTE

Saçlarınız Size Özeldir

Her kadın mükemmel saçlar istese de, çözüm herkes için aynı değildir. Saç tipi, saç derisi sorunları, iç ya da dış faktörler saçın sağlığını etkileyebilecek unsurlardan bazılarıdır.

Tüm bu etkenlerle mücadele ederken kişiliğinizi yansıtan, mükemmel saçlar için hem kişisel bakım hem de uzmanlıktan faydalanmak gerekir. Kérastase kusursuz sonuçlar için yenilikçi ürünler ve ihtiyaca özel ritüeller yaratır.

‘Güzelliğin tek bir yorumunun değil, sonsuz olduğuna inanıyoruz.’

ZAMANIN ÖTESİNDE YAŞA

Kronolojik olarak imkansız olduğunu bilsek de hepimiz sonsuza kadar genç kalmak istiyoruz. Bu nedenle günlük güzellik ritüelleri edinmekten keyif alıyoruz. Bundan bir jenerasyon önce kadınlar yaşlılık için endişe duymaya, ancak ilk belirtileri gördükten sonra başlıyorlardı. Ama şu an birçok kadın saç ve cilde iyi bakmanın sonsuz gençliğin kaynağı olduğunu biliyor ve yarınını düşünerek yaşıyor. Çünkü saçlarımızın gençliğini korumak, en iyi halimizde görünmek ve iyi hissetmek için çok önemli. Sağlıklı ve hacimli saçlara ise her gün çaba göstererek ve düzenli bakım yaparak ulaşabiliriz.
 

KENDİNE BAKMA YÖNTEMİ OLARAK SAÇ BAKIMI

Zamanın hızlı akmasından günümüzde yalnızca orta yaşlı kadınlar endişe duymuyor. Artık birçok kadın, ortalama 26 yaşından itibaren gençliklerini korumak için farklı ürün arayışlarına giriyorlar. Bu yeni talebe yönelik olarak, Kérastase yaş almanın saç ve saç derisinde gösterdiği 6 etkiyi belirliyor; saç ve saç derisi görünümünü yenileyici bakım serisi yeni Chronologiste ile ortaya çıkan her bir etkinin önüne geçmeyi amaçlıyor.
 
Chronologiste serisi her zaman, canlandırma ve yenilenme için rakipsiz çözümlerden biriydi. Şimdi ise Kérastase, saçı saç derisinden uca tamamen canlandıran, yeni bir bakım sistemi için harekete geçti ve ileri teknolojiyle, duyulara hitap eden formülünü birleştirdiği yeni Chronologiste serisini hayata geçirdi. Etkili içerikler ve canlandırıcı dokularla birleştirilmiş olan Chronologiste kadınlara, şimdi, yarın ve sonsuza kadar mümkün olan en güzel ve canlı saçlara sahip olabilmeleri için cezbedici bir deneyim sunuyor.