PEPTIDE ACİL KURTARMA

İşlem görmüş, yıpranmış saçlar için

pH 4.5 RENK KORUMA

Renklendirilmiş saçlar için

HYALURONIC NEM YÜKLEME

Kuru, dalgalı ve kıvırcık saçlar için

BAŞ DERİSİ DETOKS TERAPİSİ

Sağlıklı baş derisi için

Peptide Acil Kurtarma

İşlem görmüş, yıpranmış saçlar için.

Saç yıprandığında hareketliliğini, sağlıklı görünümünü ve parlaklığını kaybeder. Peptit içeren BC Bonacure Peptide Acil Kurtarma serisi güçlü formülü ile saçı içten dışa besler, yeniden yapılandırır ve onarır.

BC Bonacure Peptide Acil Kurtarma serisi ile 3 yıllık saç hasarını tek bir uygulama ile yok edebilirsiniz.

HYALURONIC NEM YÜKLEME

Kuru, dalgalı ve kıvırcık saçlar için

Saç, nemini kaybettiğinde parlaklığını, esnekliğini ve hareketliliğini de kaybederek kırılgan ve yönetilmesi daha zor hale gelir. BC Hyaluronic Nem Yükleme serisi, en kuru saçlar için bile optimum nem seviyesi sağlar, parlaklığı arttırır ve elektriklenmeyi ortadan kaldırır. Mükemmel esneklikte, parlak ve nemlendirilmiş saçlar yaratır.

%69
%46
129,90 
%36
115,90 
%41
189,90 
%58
99,90 

pH 4.5 RENK KORUMA

Renklendirilmiş saçlar için

Canlı ve parlak saçlardan daha iyi bir şey yoktur. İşte bu yüzden herkes saç renginin olabildiğince parlak ve kalıcı olmasını ister. Patentli pH 4.5 Dengeleyici

Teknoloji içeren pH 4.5 Renk Koruma serisi, yalnızca renklendirilmiş saçları diğer renk bakımı ürünlerinin yaptığı gibi kaplamakla kalmaz, aynı zamanda en önemli özelliği olarak renk mükemmeliyeti sağlayabilmek için renk pigmentlerini saç yapısının içinde dondurur.

BAŞ DERİSİ DETOKS TERAPİSİ

Sağlıklı baş derisi için

BC Bonacure Scalp Genesis, Schwarzkopf Professional’ın baş derisini anında yeniden dengeleyen ve gelecekteki saç kalitesini korumaya yardımcı olan ilk bütüncül detoks etkili baş derisi bakım sistemidir. Saç sağlığını iyileştirmek ve korumak için harekete geçerken, baş derisini anında yeniden dengeler.
%50
159,90 
%45
99,00 
%50
159,90 
%45
99,90 

CİLT BAKIMINDAN ESİNLENEN, İLERİ TEKNOLOJİ

Cilt bakımında olduğu gibi, saç bakımı ürünleri de her saç türünün eşsiz özelliklerine uygun biçimde kullanılmalıdır. Schwarzkopf Profesyonel, en iyi cilt bakım teknolojilerini BC Bonacure ürünleri ile birleştirerek hem evde hem de salonda, salon güzelliğinde saçlar sunuyoruz.

BC Bonacure şampuanlarında bulunan bulunan devrimsel Micellar Teknolojisi saçın doğal nemini yok etmeden nazik bir bakım deneyimi sunuyor.

Hiyalüronik Asit, Kolajen ve Peptitler gibi cilt bakım teknolojileri saça maksimum onarım performansı, güç kazanımı, hacim ve esneklik sağlıyor.