Boyadan sonra saça nasıl bakılmalı?

Saçını yeni bir renk boyadıktan sonra market ürünleri ile yıkaman kısa zamanda renginin deforme olmasını ve kuaför den o ilk çıktığın daki parlaklığını kaybetmesini neden olacaktır.

Yeni saç rengini uzun süre parlak ve pürüzsüz bir halde kullanman için muhakkak doğru şampuan ve kremi kullanmalısın.

Bunun için renk koruyucu şampuan Bonacure Ph 4.5 Renk Koruma Sülfatsız Şampuan 250ml öneriyoruz. Schwarzkopf’un renk koruyucu ürünler serisinin en başarılarından olan gümüş yansıma ürünü oldukça popüler. Kimi zaman yanında gelen kampanyalar ile kaçırılmaması gereken bir ürüne dönüşüyor.

Sülfatsız teknoloji saçı optimal pH 4.5 seviyesine getirmek için hafif yüzey aktif maddeler kullanır ve renk solmasını etkin biçimde engeller. Renk, bir sonraki salon ziyaretine kadar ilk günkü kadar canlı görünür.

Satın Almak İçin Tıklayın

Saçını Boyayıp Bırakanlardan mısın?

Renk koruyucu krem ise duş sonrası bakım için oldukça idealdir. Bunun için size iki üründen bahsetmek istiyorum. Insight Colored Hair Renk Koruyucu Saç Kremi 400 ml ve Loreal Serie Expert Vitamino Color Şampuan 500ml ikisi de profesyonel ve orijinal olup rakiplerinin çok ötesinde ürünler. İkisinin de ortak özelliği kullanımı sonrasında saçı ipeksi bir dokuya dönüştürüp olabilecek en yumuşak haline getirmesi.

Son işlem olarak saç uçlarının kırık görünmemesi için serum bakımı yapmanız şart. Alterna markası bu konuda adeta devrim yarattı diyebilirim Alterna Caviar Renk Koruyucu Saç Serumu 50 ml 2-4 damla saç uçlarınıza uygulayarak alacağınız verim karşısında şaşkınlık içinde kalacaksanız. Sonrasında yapmanız gereken herhangi bir işlem kalmayacaktır. Üstelik durulama yapmanıza gerek yok ve sadece standart saç şeklinize çevirin yeterlidir.

Böylelikle yeni saç renginiz uzun süre parlak, bakımlı ve pürüzsüz kalacaktır.