Feride Hilal Akın’ın Saç Sırları…

Feride Hilal Akın'ın Saç Sırları...

Cemil İrez, Feride Hilal Akın’ın saç sırlarını kuaforumden.com için paylaştı.

İyi görünmek, düzenli olarak sahneye çıkan ya da TV setleri ve fotoğraf çekimlerinde uzun saatler geçiren ünlülerin kariyerlerinin önemli bir parçasını oluşturuyor.

İş yoğunluğunun getirdiği stresle baş ederken, bir yandan da baştan aşağıya mükemmel görünmek için bakım rutinlerine de hatırı sayılır bir zaman ayırmak zorundalar.

Ünlü isimlerin saçları sıklıkla ısıya ve kimyasal işlemlere maruz kalıyor. İşlerinin getirdiği stresin saçlarına verdiği hasar da cabası. Peki, bütün bu olumsuz koşullara rağmen saçları nasıl bu kadar parlak ve iyi görünüyor?

Şarkıcı Feride Hilal Akın’ın saçları, Saç Stilisti Cemil İrez’e emanet.

Feride Hilal Akın'ın Saç Sırları...

İrez, Feride Hilal Akın’ın saçları ve saç bakım rutinlerine ilişkin detayları paylaştı:

Feride , renkli tarzı ve farklı saç renkleriyle dikkat çeken bir isim. Sahneye her çıkışında ya da fotoğraf çekimlerinde görünümüyle hayranlarını şaşırtmayı seviyor. İmajını sürekli olarak yenilemeyi seviyor. Yaptığı çalışmalar, Youtube’da milyonlarca hit alıyor, dolayısıyla çok göz önünde. Bu yüzden saçlarına özel bir ihtimam gösteriyor.

Feride Hilal Akın'ın Saç Sırları...

Tahmin edebileceğiniz gibi sahne hayatı çok yorucu ve stresli, o da sahnede saçları konusunda çok hassas, ama değişime de çok açık. Sürekli başka şeyler denemek istiyor: pembeler, sarılar, turuncular… Saçlarına birden fazla renk uyguladığımız da oluyor. Youtube klip projeleri için de devamlı farklı şeyler yapıyor, ama tabii bu kadar sık kimyasal işlemlere maruz bırakmak saça çok zarar veriyor; o da bunun çok farkında.

Feride Hilal Akın'ın Saç Sırları...

Evdeki ve salondaki bakım rutinini çok iyi biliyor ve bize her hafta mutlaka keratin bakımına geliyor. Haftalık olarak Davines’in keratin bakımını uyguluyoruz. Haftada bir de nem bakımı yapıyoruz.

Kendisi de evde Kérastase Resistance Serisi’ne ait No. 1’i kullanıyor. Fönü daha parlak , hacimli ve tutucu olsun diye bir fön olsun diye nem maskesi uyguluyoruz. Saç ısıdan dolayı nemini kaybettiği için Kérastase Satin serisinin No. 2 maskesini uyguluyoruz.

Cemil İrez’in ürün önerileri…