Erkan Güzel - Yönetim Kurulu Başkanı

Erkan Güzel

Yönetim Kurulu Başkanı

Gülümseme en iyi kozmetiktir…

Sadece kozmetik ürünleri değil; hayatımıza güzellik katan kuaförlerin de o gülümsemede payı çok büyük.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden kuaförlerin katılımıyla kurmuş olduğumuz 77 kuaför  hissedardan oluşan Kuaförümden A.Ş. işte tam bu noktada önem taşıyor.

Sadece ürün alışverişi sağlayan değil; aynı zamanda ülkemizin seçkin kuaför salonlarında hizmet almaya teşvik eden çok özel bir alışveriş sitesi hayalimizle yola çıktık ve aldığımız yorumlarla doğru yolda olduğumuz görüyoruz.

%100 orijinal ve en kaliteli ürünler

Seçkin markaların yer aldığı bu platformda %100 orijinal mi sorusu gönül rahatlığı ve belgeleriyle cevaplanırken arkamızdaki en büyük gücü kuaför hissedarlarımız oluşturuyor.

Saç problemlerinize yönelik sunduğumuz online ücretsiz canlı danışmanlık hizmetimiz alanımızda bir ilk olurken; hissedar kuaförlerimizin salonlarında da birebir destek sunabilmek bize gurur veriyor.

Sosyal Sorumluluk

Kız çocuklarımızın eğtimine katkı sağlamak amacıyla 1984 yılından bu yana gönüllülük esasıyla çalışmalarını sürdüren Kuaförler Derneği aracılığıyla katkımızı sağlayarak sosyal sorumluluğumuzu almak bizim için en önemli unsurlardan.

Güvenli Alışveriş

Bir taraftan %100 orijinal ve en kaliteli ürünler diğer taraftan sunduğumuz saç danışmanlığını güvenli bir alt yapıyla desteklemek olmazsa olmazlardan. Tüm yasal şartların yerine getirildiği ve özel önem gösterilen bir alt yapıyla size gülümseten bir alışveriş deneyimi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İletişim

En ufak bir sorunuzda bana bilgi@kuaforumden.com e-posta adresimizden veya 0850 305 88 90 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Gülümseten alışverişler dileğiyle…

Instagram

Bizi Instagram sayfamızdan takip ederek, kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

Facebook

Bizi Facebook hesabımızdan takip ederek, kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.