INSIGHT

DRY HAIR-KURU SAÇLAR

Kuru ve donuk saçları ağırlaştırmadan beslemek için tasarlanmış özel bir bileşen karışımı. İnce ve kırılgan saçlara nüfuz ederek elastikiyet, hacim ve yumuşaklık kazandıran canlandırıcı bakımlar.

Dry Hair

Besleyici Saç Kremi

Dry Hair

Besleyici Şampuan

Dry Hair

Besleyici Saç Maskesi

INSIGHT

DAILY USE-GÜNLÜK KULLANIM

Eley laboratuvarları, her tip saçın günlük bakımı için besleyici özelliklere sahip organik özlerle saçı nemlendiren, uysallaştıran ve sağlıklı hale getiren bir seri geliştirdi. Taramayı iyileştiren ve kökten uca parlaklık sağlayan hassas formüller.

Daily Use

Enerji Veren Saç Kremi

Daily Use

Enerji Veren Şampuan

Daily Use

Enerji Veren Saç Maskesi

INSIGHT

Antioxidant

Hem hava şartlarına hem de mekanik strese, hava kirliliğine ve boyalara maruz kalan saçların özel gereksinimlerini karşılamak üzere üretilmiş bir ürün grubu. Saçları serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyan, beta-karoten bakımından zengin Organik Havuç Özü içerir.

Antioxidant

Yenileyici Saç Kremi

Antioxidant

Yenileyici Şampuan

Antioxidant

Yenileyici Saç Maskesi

Antioxidant

Yenileyici ve Koruyucu Saç Spreyi

INSIGHT

Damaged Hair-ONARIM GEREKTİREN SAÇLAR

Sert kimyasal işlemler, boyalar, mevsimsel değişiklikler ve yüksek ısı saçı kırılgan, kuru, donuk ve cansız bırakarak saça zarar verebilen faktörlerdir. Eley laboratuvarları, bu tür saçlara parlaklığını ve canlılığını geri kazanmak için özel yoğun bir güçlendirici bakım serisi yarattı.

Damaged Hair

Onarıcı Saç Kremi

Damaged Hair

Onarıcı Şampuan

Damaged Hair

Onarıcı Saç Maskesi

Damaged Hair

Onarıcı Saç Spreyi

INSIGHT

Anti-Frizz-KABARMA ÖNLEYİCİ

Kıvırcık, kuru ve kontrolü zor saçlara özel bakım. Doğal özlerin yatıştırıcı özellikleri kabarmayı (elektriklenmeyi) azaltır ve saç telini derinlemesine nemlendirir. Saçınızı kusursuz bir şekilde pürüzsüz ve parlak hale getirmek için oluşturulmuş formüller.

Anti-Frizz

Nemlendirici Saç Kremi

Anti-Frizz

Nemlendirici Şampuan

Anti-Frizz

Nemlendirici Saç Maskesi

INSIGHT

Colored Hair-BOYALI SAÇLAR

Bu seri saçı canlandırarak rengi daha parlak hale getirir ve güçlendirir. Bitki özleri ve doğal yağlardan oluşan zengin formülü sayesinde saçı korur ve saç rengini muhafaza ederek daha uzun süreli ve yıkamaya karşı daha dirençli kılar.

Colored Hair

Renk Koruyucu Saç Kremi

Colored Hair

Renk Koruyucu Şampuan

Colored Hair

Renk Koruyucu Saç Maskesi

INSIGHT

Volumizing-HACİM VEREN ÜRÜNLER

İnce telli saçların ihtiyaçları: saça vücut, doku ve hacim kazandırmak. Bu ihtiyaçları karşılamak için en seyrek saçları bile iyileştirebilecek bir seri tasarladık.

Volumizing

Hacim Veren Şampuan

Volumizing

Hacim Veren Saç Spreyi

INSIGHT

Lenitive_SAÇ DERİSİ BAKIMI

Saçla korunmasına rağmen bazen saç derisi kızarık görünebilir. Bu durumun altında yatan pek çok neden olabilir: yanlış beslenme seçimleri, cilt hastalıkları, alerji veya ağır stres durumları. Bunlar da saçların seyrelmesi , dökülmesi ve genel olarak daha az sağlıklı görünmesiyle sonuçlanabilir. Kızarıklığa neden olan cilt inflamasyonunu ortadan kaldırmak için INSIGHT LENITIVE serisinde yer alan ürünler gibi yatıştırıcı, sakinleştirici işleve sahip uygun ürünler kullanmak çok önemlidir.

Lenitive

Saç Derisi Bakım Şampuanı

Lenitive

Saç Derisi Bakım Kremi