Karma Ciltler için Nemlendirici Önerileri

Deniz yosunu özlü, Hiyalüronik asit içeren bu organik nemlendirici losyon, normal ve karma ciltlerin nemini ideal düzeye çıkarır. Gözenekleri, izleri, kızarıklıkları ve düzensiz cilt dokusunu  düzelterek cilt kalitesini günden güne artırır. Ferah buğulu nüanslar içeren hafif dokusunun altında, mat bir görüntü verir. Sabah ve/veya akşam temizlenmiş cildinize mümkünse antioksidan serumun ardından uygulayın. Avcunuza bir damla sıktıktan sonra parmak uçlarınızla ısıtın ve merkezden dışa doğru nazik hareketler ile yüzünüze, boynunuza ve dekoltenize uygulayın.

Normalden karmaya dönük nemsiz ciltler için formüle edilen bu hafif dokulu nemlendirici bakım kremi, tek bir adımda cildi derinlemesine besler, cildin ışıltısına yeniden kavuşmasına yardımcı olur. Ferah ve kolay emilen bir yapıya sahiptir.  Yatıştırıcı etkisi sayesinde, cildin dokusunu düzeltir ve doğal ışıltısına yeniden kavuşmasına, canlılık kazanmasına yardımcı olur.

E vitamini ile zenginleştirilmiş jel krem, cildin oksidatif strese ve erken cilt yaşlanmasına karşı korumasına yardımcı olur. Mükemmel bir makyaj bazıdır. Parfümlü formüle sahiptir.

Bioderma Hydrobio H20 HydrobioMmilky Cleanser ya da Hydrobio Tonique ile önceden temizlenmiş yüz veya boyun bölgesine günde 1 veya 2 kez, sabah akşam uygulanabilir.

Cilt Lekeleri için Krem

Sivilceye eğilimli, karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiştir. Cilt görünümünü düzenleyen, tıkalı gözenekleri açmaya yardımcı, sivilceye eğilimli cildinizdeki lekelerin görünümünü düzeltmeye yardımcı bir bakım kremidir. Akne belirtilerini önlemeye yardımcı olur. Alerjik reaksiyona yol açma riski çok düşüktür. Paraben içermez. Nikel testinden geçmiştir. (Nikel alerjisi olan kişiler için uygundur.)

Cilt görünümünü düzenleyerek gözenek bakımı sağlar ve sebum dengesinin sağlanmasına yardımcı olur.

Cildinizi EFFACLAR JEL ile temizledikten sonra tüm yüzünüze sabahları ve/veya akşamları uygulayın. Hassasiyet oluşması durumunda kullanıma ara verin ve gerekirse bir uzmana danışın.

La Roche-Posay Effaclar A.I. Breakout Corrector

Cilt bariyerini güçlendiren niasinamid, bir salisilik asit türevi olan LHA ve markanın imzası olan yatıştırıcı kaplıca suyu içeren bu SOS tedavisi, piyasadaki benzerlerinden daha az aşındırıcı etkiye sahiptir Ciltteki lekeleri, kızarıklığı ve acıyı azaltarak lekeleri gidermeye yardımcı olur.

E Vitamininin Cilde Faydaları

E vitamininin bazı potansiyel cilt faydaları şunlardır:

Cildi Nemlendirir: E vitamini cildi nemlendirici özelliğe sahiptir. Cildi nemlendirmek için E vitamini içeren topikal ürünlere başvurmalıdır. 

Anti-inflamatuardır: Enflamasyon, vücudun bir yaralanma veya enfeksiyona verdiği tepkidir. Ağrı, renk değişikliği ve şişmeye neden olabilir. Akne dahil olmak üzere birçok yaygın cilt durumu, iltihaplanmaya neden olur. Araştırmalar, E vitamini takviyelerinin yetişkinlerde iltihabı azalttığına dair bulgular ortaya koydu. 

Siyah Noktalar için En İyi Kremler

Sivilce eğilimli ve siyah noktalı ciltler için kapatıcılık sağlayan ürün, sebum seviyesini dengelemeyi ve cilt pürüzlerine karşı savaşmayı hedefleyen renkli dokulu bir üründür. Renkli dokusu sayesinde mevcut cilt pürüzlerinin görünürlüğünün kapatılmasına ve giderilmesine yardımcı olur. Cilt tonunun doğal bir görünüm kazanmasını sağlar. Kapatıcı ve matlaştırıcı etkisi yaklaşık 12 saat sürer. Uygulanması kolay akışkan bir dokuya ve kadifemsi bir dokunuşa sahiptir. Gözenekleri tıkamaz.

Bioderma Sebium H2O ya sa Sebium Foaming Gel ile temizlenmiş cilde uygulanmalıdır. Yeşil kompakt bölümden sivilcelerinizin üzerine uygulayın. Daha sonra ürünün kapağını çevirerek açın ve renkli sıvıyı yüzünüzün tamamına yayın. Sıvı bir formül olduğu için her kullanımdan sonra kapağı sıkıca kapatın. Gözle temasından kaçının.

Yağlı ve düzensiz ciltlerde siyah noktala görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Cleanance EXPERT kolayca sürülebilen, hızlı emilen bir emülsiyondur. Cildi matlaştırmaya yardımcı olur ve nemlendirir. İyi bir makyaj bazıdır.

Özel formülü ile yağlı cildin bakımını sağlar. Aşırı sebum üretimini dengeler. Hafif, orta derece leke görünümlü, düzensiz cilt ve siyah nokta görünümlü ciltleri pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur .

Kuru Ciltler için En İyi Nemlendiriciler

Kuru ve aşırı kuru ciltlerin doğal nem sistemini güçlendirmek için cilt hücrelerini yenileyen ve nemlendiren bitkisel enerji ile anında nem sağlar. Cildin nem rezervlerini anında artırır ve gün boyunca cilde nem sağlar. İçerdiği Saliconia herbacea, cildin nemi daha iyi absorbe etmesini mümkün kılar. Cupuaçu yağı, nemi hapseder. Cilde dolgun ve sağlıklı bir görünüm verir. Kadifemsi, yoğun bir dokuya sahiptir.
Dermatologlar tarafından test edilmiştir.

Kuru ve çok kuru ciltlerin kullanımına uygun olan Bioderma Atoderm Intensive Balm, bileşenindeki Lipigenium Kompleksi yardımıyla cildin yeniden yapılandırılmasına destek olur. Bebek, çocuk ve yetişkinlerde çok kuru ciltler için uygundur. Cilt tarafından kolayca emilir.
Atoderm Intensive Foaming Gel, Atoderm Shower Oil ya da Atoderm Intensive Bar ile temizlenmiş cildinize günde 1 veya 2 kez uygulanabilir.

Kuru, çok kuru ve olgun ciltler için yoğun besleyici bakım kremidir. Nem eksikliği çeken kuru ciltler, yağlı cilde kıyasla çok daha hassastır. Zengin içeriği ile Atoderm Nutrition Cream, cildi beslerken, nemlendirir. Cildi dış etkenlere karşı korur. Yağsız ama zengin yapısı, cildin su dengesinin sağlanmasını destekler. Yüz bölgesinde cilt hassasiyetlerinin azaltılmasına ve cilt toleransının yükseltilmesine yardımcı olur. Paraben ve Parfüm içermez. Mükemmel bir makyaj tabanıdır.

Bioderma Atoderm Shower Gel ya da Bioderma Atoderm Foaming Gel ile önceden temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine sabah ve akşam uygulanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.