KÉRASTASE – Blond Absolu

Saçlarınız Size Özeldir

Her kadın mükemmel saçlar istese de, çözüm herkes için aynı değildir. Saç tipi, saç derisi sorunları, iç ya da dış faktörler saçın sağlığını etkileyebilecek unsurlardan bazılarıdır.

Tüm bu etkenlerle mücadele ederken kişiliğinizi yansıtan, mükemmel saçlar için hem kişisel bakım hem de uzmanlıktan faydalanmak gerekir. Kérastase kusursuz sonuçlar için yenilikçi ürünler ve ihtiyaca özel ritüeller yaratır.

SEN CESARET ET, BİZ SAÇINI KORURUZ

İşlem Görmüş Sarı Saçlar İçin Mor Ötesi Saç Bakımı

Blond Absolu L’Oréal ileri teknolojileri ve Kérastase’ın 50 yılı aşkın saç bakım tecrübesiyle yaratıldı. İşlem görmüş bütün sarı saçlar için tek bir mor ötesi saç bakım serisi.

Blond Absolu, hem daha parlak ve canlı sarılar için istenmeyen yansımaları önlüyor, hem de saç tellerini koruyor ve işlem sonrası yıpranan saçları onarıyor.

ONARICI ETKİ

Saç tellerini derinlemesine onarır ve saçlarda ipeksi ve yumuşak bir his bırakır.

NÖTRALİZASYON ETKİSİ

İstenmeyen yansımaları önler, daha parlak canlı ve sağlıklı bir görünüm oluşturur.

YEPYENİ, ÖNCÜ BİR BAKIM KOMPLEKSİ

HYALÜRONİK ASİT – BESLEYİCİ

Blond Absolu, yenileyici ve onarıcı özelliğiyle lüks cilt bakım pazarının en vazgeçilmez içeriklerinden Hyalüronik asitle zenginleştirildi.

EDELWEISS BİTKİSİ – KORUYUCU

Narin görünümlü ancak zor hava şartlarına dayanıklı bu çiçek, koruyucu ve anti-oksidan özellikleriyle saçları daha da dayanıklı yapmak için kullanıldı.

MOR ÖTESİ NÖTRLEŞTİRİCİLER – RENK DÜZENLEYİCİ

Muhteşem sarı tonu için, Blond Absolu yüksek konstantreli mor ötesi pigmentler ile zenginleştirildi. Mor ve mavi pigmentlerin karışımı, istenmeyen sıcak yansımaları önler.