Kerastase Chroma Absolu: Boyalı Saçlar İçin Yepyeni Seri!

Chroma Absolu, rengi yüzeyden değil içten dışa doğru korumaya odaklanarak lüks renk bakım pazarına çığır açan bir yenilik getiriyor. Güzel renkler sağlıklı saçlarla başlar. Uzmanlar, stilistler ve bilim adamlarından oluşan eksiksiz bir ekiple Kérastase, hasar görmüş, boyalı saç müşterilerinin karşılaştığı tüm zorlukları hedefleyen formülleri ortaya çıkarır.

Tüm Boyalı Saçlar İçin Yeni Ürün Yelpazesini Keşfedin

Saç liflerini ve renk yoğunluğunu korumak için 3 ürün

  • Bain Riche Chroma Respect: Boyalı Saçlar için Koruyucu Şampuan
  • Masque Chroma Filler: Boyalı Saçlar için Koruyucu Saç Maskesi
  • Serum Chroma Thermique: Elektiklenme Karşıtı Antioksidanlı Serum Termik

Ultra bakım asitleri ile formüle edilen seri, boyalı saçların karşılaştığı 3 ana zorluğu ele alır: gözeneklilik ve kırılma, renk kaynaklı elektriklenme&renk dengesizliği ve matlık. Yenilikçi formüller %96 daha fazla güç*lü saçlar sağlar, renk kaynaklı elektriklenmeyi %77** azaltır ve %74 daha fazla parlaklık*** sağlar. 6 hafta sonra %92 renk yoğunluğu korunur****.

Chroma Absolu, saçın çekiirdeğini, boyunu ve yüzeyini korumak için ultra bakım asitleri ve Centella Asiatica içeren yenilikçi yeni teknolojisini kullanır. Boyalı saçların 3 katmandaki hasarını çözen formüllerimiz, saçı içten dışarıya doğru korumak için boyanın neden olduğu hasarın farklı türlerini hedefler. Eksiksiz bir uzman ekibiyle Kérastase, hasar görmüş, boyalı saç müşterilerinin karşılaştığı tüm zorlukları hedefleyen formülleri ortaya çıkarır.

  • AMİNO ASİT: Kortekse nüfus eder ve saçı içten dışarıya tekrar inşa eder.
  • TARTARİK ASİT: Oksidatif stresi azaltır ve dış hasara karşı kalkan oluşturur.
  • LAKTİK ASİT: Elektriklenmeyi azaltmak ve parlaklığı artırmak için yüzeyi nazikçe eksfoliye eder ve sızdırmaz hale getirir
  • CENTELLA ASYA: Şifalı bin yıllık bitki, lif sağlığının geri kazanılmasına yardımcı olur

Senin için doğru Chroma Absolu rutini nedir?

Chroma Absolu, çok sayıda saç sorununu çözmesi gereken, boyalı saçlara sahip kadın ve erkek tiplerine uygundur. Şimdi sizin için doğru ürün rutininin ne olduğunu öğrenin ve rutin paketinizi özel bir fiyata satın alın.

SERİ RENKLENDİRİCİ: Açıcılar ve yoğun renk pigmentleri saçınızı kuru, gözenekli ve kırılmaya meyilli mi yaptı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.