KÉRASTASE – Discipline

Kadınlar saçlarının kontrolünün kendi ellerinde olmasını ister. Kérastase bu amaçla benzersiz bir çözüm yarattı: Discipline.

Son teknolojiler üzerine kurulu, tüm Kérastase ürünleri arasında en yüksek Pro-Keratin konsantrasyonuna sahip olan sofistike bir koleksiyon.

Kérastase Discipline koleksiyonu şekil ve belirginlik verilmek istenen asi kıvırcık saçlar için geliştirilmiştir.

Mükemmel saç hareketinin sırrını çözen Kérastase, saç güzelliğini “Discipline” ile muhteşem bir boyuta taşıyor…

KIŞIN DEĞİŞEN HAVA ŞARTLARINDA HER KADININ ARZUSU

KONTROL ALTINA ALINAN PÜRÜZSÜZ SAÇLAR

Dalgalı, kıvırcık veya düz saçlara sahip olan tüm kadınların ortak tek bir hayali var: güzel, hafif, akıcı ve pürüzsüz saçlar… Kadınlar saçlarını şekillendirirken “kalıp” gibi bir sonuç değil,  kusursuz bir hareketlilik arıyorlar. Ve bunu elde etmek için her şeyi deniyorlar. Kérastase’ın misyonu kadınların günlük yaşamlarında devrim yaratarak mükemmel bir uyumla hareket eden saçlar için çözüm sunmak…

L’Oréal İleri Araştırmaları 7 yıl boyunca önemli bir konu üzerinde araştırma yürüttü: Saç Hareketi… Saçı binlerce parametreye göre inceleyen “Move Hair” adı verilen muhteşem bir makine ile saç artık sadece 2 boyutta değil yeni bir boyut ile 3 boyutta araştırılıyor: Hareket.

KÉRASTASE, MORPHO-KERATINETM COMPLEX DEVRİMİYLE SAÇLARI PÜRÜZSÜZLEŞTİREREK MÜKEMMEL HAREKET SAĞLIYOR.

Discipline Serisi’nin olağanüstü formülü, Morpho-KeratineTM ile sıra dışı bio-mimetic Ceramid R birleşiminden oluşuyor.

Morpho-KeratineTM Complex içerdiği yüksek konsantrasyonlu Keratin, Buğday Proteinleri ve Ceramid R sayesinde saçları disiplin altına alarak onarır, her bir saç telini pürüzsüzleştirerek hareket ve akıcılık sağlar.

Kullanım kolaylığı sağlayan ürünleriyle fön ve şekillendirme süresini azaltırken, neme ve elektriklenmeye karşı 72 saat koruma sağlıyor.