Kérastase Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kérastase Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kusursuz sonuçlar için yenilikçi ürünler ve ihtiyaca özel ritüeller yaratan Kérastase markası bugün tüm dünyada kadınlar tarafından tercih edilen ve seçkin kuaförlerin kullanarak önerdiği markaların başında geliyor.

Yetkili Kérastase Satış Sitesi olarak Kérastase hakkında en çok sorulan soruları sizin için derledik.

Kérastase ürünlerini Türkiye’ye kim getirmektedir?

Kérastase, dünyanın en büyük kozmetik şirketlerinden biri olan ve  tüm dünyadaki kadın ve erkeklere en kaliteli, etkili, güvenli ve en yenilikçi kozmetik ürünlerini sunmak misyonuna sahip L’Oreal Grup’a bağlı ve ”L’Oréal Türkiye’de biz; “Herkes için Güzellik” misyonumuzla en kaliteli güzellik ürünlerini, deneyimlerini ve hizmetlerini sunmak için çalışırız” cümlesiyle kendisini ifade eden L’Oreal Türkiye tarafından ithal edilmekte ve yetkili kuaför salonları ile onlara bağlı yetkili e-ticaret bayileri aracılığıyla sizlere ulaştırılmaktadır.

Profesyonel boy Kérastase ürünlerini nereden alabilirim?

Kérastase profesyonel boy ürünler Kérastase saç uzmanlarına özeldir ve kişisel kullanıcılara satılamaz. Sadece kuaför salonlarında kuaförler tarafından kullanılmaktadır.

Kérastase bakım ürünlerini ne süreyle kullanmalıyım?

Bakım ürünleri ile birlikte verilen açıklayıcı belgeye başvurun (Aminexil Kür, Forcintense, vb.) veya saçlarınızın durumunu değerlendirebilecek Kérastase danışmanınıza sorun. Bu konuda kuaforumden.com Uzman Kuaför Danışmanızla da görüşüp destek alabilirsiniz.

Kérastase ürünlerini kullanmamamın tavsiye edildiği durumlar var mıdır (hamilelikte, vb.)?

Hayır.Kérastase ürünlerini kullanmak için herhangi bir özel kısıtlama yoktur. Densitive kürü, içeriğindeki malzemelere (taurin, yeşil çay, üzüm çekirdeği yağı, çinko) alerjisi olan kişilere önerilmez. Demir içeren besin takviyesi alımını takip eden üç saat boyunca Densitive kullanmayınız. Tedbir olarak, Densitive’i hamilelik veya emzirme dönemlerinde kullanmamanızı tavsiye ederiz. Tabii ki bu konuda özellikle hamilelik döneminde doktorunuzun tavsiyeleri hiç birşeyin yerini tutmayacaktır.

Kérastase ürünlerini nereden satın alabilirim?

Kérastase yetkili kuaför salonlarından ve yetkili e-ticaret bayilerinden alabilirsiniz.

Alışveriş yapacağım sitenin yetkili satıcı olup olmadığını nasıl öğrenirim?

Aşağıdaki bilgiler üzerinden tüketici hattını arayarak veya e-posta göndererek sorgulama yapabilirsiniz.

Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi, Saray Mahallesi. Akkom 2. Blok K: 14 – 15 – 16  34768 (Ümraniye/Istanbul)

Telefon: 0850 280 33 34

loreal@tuketici-hatti.com

Hizmet Saatleri: 09:00 – 18:00

Başka bir sorunuz olursa bana whatsapp hattımızdan görüntülü destek için ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.