KÉRASTASE – Resistance

%26
%20
%23
279,00
%24
%17
%22
439,00
%18
459,90

Saçlarınız Size Özeldir

Kérastase Résistance kimyasal veya mekanik aşınma nedeniyle zayıflamış olan saçların içindeki özü yeniden inşa ederek gücünü ve dayanıklılığını geri kazandırır.

DAHA UZUN VE DAHA GÜÇLÜ SAÇLARA ULAŞMAK ARTIK HAYAL DEĞİL!

Kadınların daha uzun saçlara sahip olma ihtiyacına cevap verebilmek için Kérastase eşsiz bir çözüm sunuyor. Résistance Extentioniste serisi, daha uzun ve daha sağlıklı saçlar için özel olarak formüle edildi.

Extentioniste serisi, saçlarınızdaki kırılmaları %99 oranında azaltarak saçınızı daha sağlıklı bir hale getiriyor ve saçlarınızı güçlendirme özelliği ile saçınızın daha hızlı uzamasına katkıda bulunuyor.

Résistance Extentioniste, saç derisini canlandırır, saçın iç yapısına nüfuz ederek saçı güçlendirir ve saçın en dış yüzeyini bir kalkan gibi sararak saçın esnekliğini korur.

KÉRASTASE, SAÇ BİLİMİNİN SINIRLARINI ZORLUYOR!

Kérastase Extentioniste serisi, formundan düşmüş saçların optimum uzunluğa kavuşması için özel teknolojiyle geliştirildi. Bu muhteşem serinin sırrı, kreatin ve seramidlerden oluşan Creatine R teknolojisi. 

Kreatin, saç telinin iç yapısına nüfuz ederek saçı güçlendirir. Daha güçlü ve daha esnek saçlara sahip olmanızı sağlar. 

Seramidler, saç yüzeyindeki hasarların minimum düzeye indirilmesini sağlar ve saç kütikülünü onararak saça daha sağlıklı bir görünüm verir. Seri, Creatine R teknolojisine ek olarak taurin, sitrik asit ve maleik asit bileşenlerini de içerir.

Taurin, daha sağlıklı bir saç derisi için saç köklerini uyararak saç derisindeki sertleşmeyi yok etmeye yardımcı olur. Sitrik asit, yıpranmış saç telinin içine işleyerek saçı güçlendirir. Maleik asit ise dipten uca kadar saçı bir kalkan gibi korur.