KÉRASTASE – Specifique

%22
179,00
%20
239,90
%23
230,00
%21
%8
559,00

Saçlarınız Size Özeldir

Kérastase Spécifique serisi saç derisi hassasiyeti, kaşıntısı, kepek, saç dökülmesi ve yağlı saç dipleri gibi saç derisi ile ilgili sorunları hedef almak üzere geliştirilmiştir.

Bu koleksiyondaki ürünler, dengeli bir saç derisi için bu sorunları gidermek amacıyla tasarlanmıştır.

Temel saç derisi problemleri mükemmel dokunuşla son buluyor. Yeni formülleri ile Specifique serisi kepek, dökülme, yağlanma ve hassas saç derisi problemlerine karşı savaşıyor.

Etkileyici bir görünümün sırrı sağlıklı saçlarda gizlidir. Sağlıklı bir saç için ise öncelikle sağlıklı bir saç derisine sahip olmak gerekir. 4 temel saç derisi problemlerinden kepek oluşumu, dökülme, yağlanma ve hassas saç derisine özel geliştirilen Kérastase formülleri, günlük saç banyosu uygulaması ile sizi rahatlatmayı ve sağlıklı saç derisine ulaşmanızı hedefliyor.

SAÇ DÖKÜLMESİ

BAIN PREVÉNTION- DÖKÜLME ÖNLEYİCİ SAÇ BANYOSU

Yaş ilerlemesi, mevsimsel geçişler ve stres kaynaklı dökülme problemlerini azaltmaya yardımcı dengeleyici saç banyosu. Saç derisini temizler ve güçlendirir.

KEPEK OLUŞUMU

BAIN ANTI-PELLICULAIRE- KEPEK KARŞITI ARINDIRICI SAÇ BANYOSU

Kepek oluşumuna eğilimli yağlı veya kuru saçlar için özel formül. Düzenli kullanımla kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Yeniden oluşumları geciktirir, kepek görünümünü 8 haftaya kadar* ortadan kaldırır. İçeriğindeki Çinko Pirition kepeğe neden olan bakterileri yok ederken salisilik asit sayesinde saç derisi temizlenir ve kepekten arındırılır. Saç teline hafiflik ve canlılık kazandırır.

YAĞLANMA

BAIN DIVALENT – DENGELEYİCİ SAÇ BANYOSU                      

Yağlı saç dipleri, hassaslaşmış saç boyları içindir. Yağlı saç derisini temizler ve arındırır. Hassaslaşmış saç tellerini dipten uca besler. Sebum üretimini düzenler. Doğal görünümlü yumuşak ve parlak saçlar için saç tellerine ipeksi bir dokunuş kazandırır.

HASSASİYET

BAIN RICHE DERMO-CALM – YATIŞTIRICI SAÇ BANYOSU

Kuru saç ve hassaslaşmış saç derisi içindir. İçeriğindeki Calophyllum yağı ve su bazlı bileşimi ile hassasiyet yaşayan saç derisini rahatlatır, nemlendirir ve dengelenmesine yardımcı olur. Kaşıntıyı yatıştırır. Saçta hafiflik hissi bırakır

BAIN VITAL DERMO-CALM

Normal saç ve hassaslaşmış saç derisi içindir. İçeriğindeki Calophyllum yağı ve su bazlı bileşimi ile hassasiyet yaşayan saç derisini rahatlatır, nemlendirir ve dengelenmesine yardımcı olur. Kaşıntıyı yatıştırır. Saçta hafiflik hissi bırakır.