KÉRASTASE

popüler kerastase ürünleri

 

KÉRASTASE’IN YENİ CHROMA ABSOLU SERİSİ İLE RENKLERİ DOYASIYA YAŞA!

Dünyanın önde gelen lüks profesyonel saç bakım markası Kérastase, boyama işleminden sonra saç telini içten dışa destekleyen eksiksiz ve kişiselleştirilebilir  renk bakım serisi olan Yeni Chroma Absolu’yu sunuyor. Kérastase’ın, boya işlemi görmüş saçları onarmak için geliştirdiği Yeni Chroma Absolu Bakım Serisi ile boyalı saçları içten dışa onararak saçta boya işleminden 6 hafta sonra bile %92 renk koruması* vaad ediyor.

 

Saç rengi, kendini gerçekleştirmenin ve dünyanın bakışını değiştirmenin en etkili yollarından birini oluşturuyor. Boya işleminden sonra saçta oluşan hasar ise saç bakımına önem verenler için endişe yaratıyor. Kérastase, yeni renk bakım serisi Chroma Absolu ile istediğiniz renge cesaret edebilmenizi sağlıyor.

Boyalı Saçlar için Yenileyici Asit Bakımı: Yeni Chroma Absolu

Boyalı saçlar için bakımın sırrını veren Kérastase, saç telinin sağlığını oluşturmak ve sürdürmek için cilt bakımından ilham alan güçlü bir yaklaşımı benimsiyor. Chroma Absolu’nun inovatif bakım uygulamasında serinin içeriğinde yer alan 3 farklı asit içeriği ile saçta onarım etkisi sunuyor. Artık herkes sağlıklı saçlardan ödün vermeden dilediği zaman istediği renge sahip olabiliyor!

Saç Biliminde Atılım

Chroma Absolu, saçı içten dışa yenilemek için kişiselleştirilmiş asidik etki sunarak güzel ve uzun süre kalıcı renkler için sağlıklı bir temel oluşturuyor. İyileştirici özellikleri ile Chroma Absolu, yoğun bir parlaklık ile rengi koruyarak saçı yumuşak ve nemli bir hale getiriyor. İçeriğindeki güçlü asitler ile saça içten dışa özen göstererek saç telinden çekirdeğe kadar nüfuz ediyor.

Saçlarınız Size Özeldir

Her kadın mükemmel saçlar istese de, çözüm herkes için aynı değildir. Saç tipi, saç derisi sorunları, iç ya da dış faktörler saçın sağlığını etkileyebilecek unsurlardan bazılarıdır.

Tüm bu etkenlerle mücadele ederken kişiliğinizi yansıtan, mükemmel saçlar için hem kişisel bakım hem de uzmanlıktan faydalanmak gerekir. Kérastase kusursuz sonuçlar için yenilikçi ürünler ve ihtiyaca özel ritüeller yaratır.

‘Güzelliğin tek bir yorumunun değil, sonsuz olduğuna inanıyoruz.’

ZAMANIN ÖTESİNDE YAŞA

Kronolojik olarak imkansız olduğunu bilsek de hepimiz sonsuza kadar genç kalmak istiyoruz. Bu nedenle günlük güzellik ritüelleri edinmekten keyif alıyoruz. Bundan bir jenerasyon önce kadınlar yaşlılık için endişe duymaya, ancak ilk belirtileri gördükten sonra başlıyorlardı. Ama şu an birçok kadın saç ve cilde iyi bakmanın sonsuz gençliğin kaynağı olduğunu biliyor ve yarınını düşünerek yaşıyor. Çünkü saçlarımızın gençliğini korumak, en iyi halimizde görünmek ve iyi hissetmek için çok önemli. Sağlıklı ve hacimli saçlara ise her gün çaba göstererek ve düzenli bakım yaparak ulaşabiliriz.
 

KENDİNE BAKMA YÖNTEMİ OLARAK SAÇ BAKIMI

Zamanın hızlı akmasından günümüzde yalnızca orta yaşlı kadınlar endişe duymuyor. Artık birçok kadın, ortalama 26 yaşından itibaren gençliklerini korumak için farklı ürün arayışlarına giriyorlar. Bu yeni talebe yönelik olarak, Kérastase yaş almanın saç ve saç derisinde gösterdiği 6 etkiyi belirliyor; saç ve saç derisi görünümünü yenileyici bakım serisi yeni Chronologiste ile ortaya çıkan her bir etkinin önüne geçmeyi amaçlıyor.
 
Chronologiste serisi her zaman, canlandırma ve yenilenme için rakipsiz çözümlerden biriydi. Şimdi ise Kérastase, saçı saç derisinden uca tamamen canlandıran, yeni bir bakım sistemi için harekete geçti ve ileri teknolojiyle, duyulara hitap eden formülünü birleştirdiği yeni Chronologiste serisini hayata geçirdi. Etkili içerikler ve canlandırıcı dokularla birleştirilmiş olan Chronologiste kadınlara, şimdi, yarın ve sonsuza kadar mümkün olan en güzel ve canlı saçlara sahip olabilmeleri için cezbedici bir deneyim sunuyor.

HASSASLIK

Deri inceldikçe ve cildin bariyeri zayıfladıkça, saç derisi daha hassas hale gelir. Uzun süre dış faktörlere – örneğin kirlilik gibi – maruz kalındığında, saç derisinde, kızarıklık, acı ve kaşıntı gibi sonuçlar doğabilir.

KURULUK

Hormonal değişikler sonucu sebum üretimi ve hücre yenilenmesi yavaşlar. Sonuç; pul pul olmuş ve sert bir saç derisidir.

CANSIZLIK

Doğal hyaluronik asit, kollajen üretiminin azalması ve UV ışınlarının etkisiyle saç derisinde esneklik kaybı yaşanabilir. Bunun sonucunda cilt daha kırışık ve yumuşak bir hal alır.

MATLIK

Vitamin eksikliği, stres ve UV ışınlarına maruz kalma sonucunda saç telleri zamanla matlaşır. Saç canlılığını ve doğal parlaklığını kaybetmeye başlar.

KOLAY KIRILMA

Üst deri zayıfladıkça, zamanla saç telleri daha kuru ve gözenekli bir hale gelir. Bunun sonucunda ise saç, kırılmaya daha yatkın, aynı zamanda yumuşaklık hissinden uzak bir yapıya bürünür.

İNCELME

Hormonal değişikliklerle birlikte saç tellerindeki protein seviyeleri azalırken, saç köklerinin de boyutu küçülür. Saç, hacimsiz ve sönük görünür.

Kerastase Yetkili Satıcı Belgemizi Sorgulamak için

Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi, Saray Mahallesi. Akkom 2. Blok K: 14 – 15 – 16  34768 (Ümraniye/Istanbul)

Telefon: 0850 280 33 34