Gösterilen sonuç sayısı: 12

Avead Botanical Repair koleksiyonumuzun sırrı nedir?

Etkili sonuçları ve bitkisel türevli güçlendirme özelliğiyle sevilen, zengin dokulu, durulanmayan formülümüzü içeren botanical repair™ koleksiyonumuz, 2021 Marie Güzellikte Mükemmelliyet Ödülü Sahibi olarak açıklandı.

Marie Claire’den Katie Thomas, “Canlı saçlara sahip olmak için önemli noktanın güçlü bir saç temeline sahip olunması gerektiği ve saçın bol miktarda neme sahip olması gerektiği yaygın olarak kabul edilir, peki saçlarınız yıprandığında ne yapabilirsiniz? Bu ürün yelpazesi, saçı yumuşak, ipeksi ve pürüzsüz göstermek için kütikülü yumuşatırken, her bir saç telini içten dışa onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olmak için gücünü bitkilerden alır.” diye açıkladı.

Silikon, paraben, mineral yağ ve sentetik parfüm içermeyen vegan botanical repair™ durulanmayan saç onarım ve bakım kremimiz, 1A’dan 4C’ye kadar tüm saç tiplerini ve dokularını kökten uca anında dönüştürmeye yardımcı olur. Durulanmayan kremi kullanan kadınların %91’i, saçlarının anında daha güçlü hissettiğini söyledi ve kadınların %94’ü saçların anında daha yumuşak ve pürüzsüz hissettiğini söyledi.

Botanical repair saç güçlendirici rutin

KARIŞIKLIĞI AÇAR

İnatçı düğümleri zorla taramak saçları kırabilir ve koparabilir. Saç tellerini anında açmak ve taramadan kaynaklanan kırılmayı önlemeye yardımcı olmak için, botanical repair durulanmayan saç onarım ve bakım kremimizi havluyla nemi alınmış saça kökten uca eşit şekilde uygulayın.

ŞEKİLLENDİRME ÖNCESİNDE SAÇI KORUR

Mevcut yıpranmaları onarmanın ve gelecekteki kırılmaları önlemenin de ötesinde, bitkisel türevli formülümüz saçınızı 230°’ye kadar ısıya karşı korur ve fön ile kurutmanın neden olduğu yıpranmaya karşı koruma sağlar. İhtiyacınız olan korumayı saça hapsetmek için nemli saça uygulayarak tarayın.

KABARMAYI AZALTMAYA YARDIMCI OLUR

Lüks, kremsi dokudaki durulanmayan onarım ve bakım kremini nemli saça uygulayın ve daha pürüzsüz saçlara sahip olmak için kabarmayı ve elektriklenmeyi kontrol altında tutun.

Avead Botanical Repair Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Avead Botanical Repair serisinde onarım şampuanı, onarım maskesi, saç bakımı için geliştirilmiş onarım kremi gibi seçenekler mevcuttur. Ayrıca seriyi toplu alabileceğiniz setler de bulunmaktadır.

Avead Botanical Repair Serisi Ne İşe Yarar?

Yıpranmış saçları onarmak her zaman zor bir süreç olmak zorunda değil. Daha pürüzsüz ve daha yumuşak saçlara sahip olmak için çok seveceğiniz onarıcı ürünümüzle tanışın. Saçı anında güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olmak için günlük yıkama rutininize uygun olarak formüle edilen %100 vegan botanical repair™ durulanmayan saç onarım ve bakım kremimizin, botanical repair™ yıpranmış saçlar için onarım şampuanı ve onarım kremi ile yıkanan ve bakım yapılan saçlardan sonra kullanılması önerilir.

Avead Botanical Repair 3 katmanlı saç onarımı nasıl çalışır?

Saçlarınız, karıştığında sert bir şekilde taranmasından, sıcak aletlerle şekillendirilmesine kadar gün boyunca çeşitli zarar veren etkenlere maruz kalabilir. Bu nedenle, mevcut yıpranmayı onarmaya, kırılmayı önlemeye ve gelecekteki yıpranmalara karşı korumaya yardımcı olan günlük bir saç bakım rutini oluşturmak, saçlarınız için çok önemlidir.

Avead Botanical Repair Korteks Nedir?

Bitkisel moleküller saça nüfuz ederek saç bağlarını çoğaltır, saçları içten dışa onarmaya yardımcı olur.

Avead Botanical Repair Kutikül Nedir?

Organik sertifikalı avokado, yeşil çay ve sacha inchi yağı içeren zengin besleyici bitkisel harman ile saçı kolay taranır hale getirir ve kırılmayı önlemeye yardımcı olur.

Avead Botanical Repair F-Katmanı Nedir?

Bitkisel türevli kompleks, saça bakım yapıp parlaklığı hapsederken, botanik bir F-katmanı yaratarak saçı gelecek yıpranmalara karşı korumaya yardımcı olur. Sonucunda ise içten dışa gözle görülür şekilde daha güçlü, parlak ve canlı saçlar sunar.