Gösterilen sonuç sayısı: 3

Her bakımlı erkeğin arkasında özenli bir bakım rutini vardır. Erkekler için evde kolaylıkla uygulanabilen ve daha canlı bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak 3 adımlı saç ve cilt bakım rutinimizi paylaşıyoruz. İhtiyacınız olan tüm vegan ürünlerimiz de dahil olmak üzere saçları dolgunlaştırmak, bakım yapmak ve şekillendirmek için önerilerimizi keşfedin.

Aveda Invati Men 1. Bölüm: Duş

Genellikle erkekler için en büyük endişelerin başında saç seyrelmesi ve saç dökülmesi gelir. Bu yüzden, duştan başlayarak erkekler için her iki endişeye de hitap edecek sadece iki adımlı saç bakım ürünleri geliştirdik. %94 doğal türevli* koleksiyon, erkek saçının benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için bilimsel olarak formüle edildi. Saç dökülmesini azaltmaya ve saçı kökünden kalınlaştırmaya yardımcı olmak için güçlü bir bitki aktif karışımı oluşturduk.

Devamını oku

Invati men sadece saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olmakla kalmaz,** sahip olduğunuz saçların daha uzun süre korunmasına da yardımcı olur. Sistemimizi günde bir kez kullanmak, saçı anında kalınlaştırmaya yardımcı olur. Kullanan her 5 erkekten 4’ü, saçlarının daha güçlü hissettiğini ve daha dolgun göründüğünü söylüyor.***

İŞTE RUTİNİMİZ

1. ADIM: ARINDIRMA

Invati men erkekler için dökülme karşıtı şampuan, keklik üzümü türevli salisilik asit ile saç derisini temizler ve arındırır. Bu güçlü bileşen, gözeneklerin tıkanmasına sebep olan fazla yağı, kiri ve ürün kalıntılarını temizler. Aynı zamanda incelmiş saçları da güçlendirmeye yardımcı olur. Islak saça ve saç derisine masaj yaparak uygulayın ve ardından durulayın.

ADIM 2: DOLGUNLAŞTIRMA

Ardından invati men erkekler için dökülme karşıtı serumu kullanın. Amla ile formüle edilen serum, saçınızı anında kökten uca kalınlaştırır ve masaj yapılarak uygulandığında saç derinizi canlandırmaya yardımcı olur. Saç derisinin ortasına, sol ve sağ taraflarına, önden arkaya düz bir çizgi ile uygulayın. Durulamayın ve her zamanki gibi şekillendirin.

Aveda Invati Men 2. Bölüm: Tıraş

Tıraş sonrası pürüzsüz bir cilt her zaman iyi hissettirir. Çok sevilen aveda men pure-formance tıraş ürünlerimiz, kullanmayı seveceğiniz kişisel bakım ürünleridir. Kişisel bakıma oolan tutkudan doğan aveda men pure-formance koleksiyonumuz, erkeklerin en iyi hallerinde görünmesine ve hissetmesine yardımcı olmak için sadeliği, yüksek performansla birleştirir.

KULLANIM:

1. ADIM: TIRAŞ

Cildi tıraşa hazırlamak için aveda men pure-formance tıraş kremimizi kullanın. Kremsi formülü, cildi tahriş olmaktan ve jiletle oluşabilecek yaralardan korunmaya yardımcı olmak için cildi pürüzsüzleştirir. rahat bir kayma sağlar. Ürünü nemli yüze ve boyuna az miktarda eşit olarak uygulayın. Sakallarınızı tıraş edin ve ılık su ile durulayın.

ADIM 2: TIRAŞ SONRASI

Ardından, aveda men pure-formance erkekler için tıraş sonrası losyonu kullanın. Mükemmel 2’si 1 arada formülü ile hem nemlendirici hem de tıraş sonrası losyon görevi görerek cildi anında nemlendirir ve rahatlatır. %97 doğal türevlidir,* nane içeren formülü ile cilde canlandırıcı bir his verir. Temizledikten veya tıraş olduktan sonra tüm yüze ve boyuna az miktarda uygulayın. Kuru ciltler için, günlük cilt bakım rutininin bir parçası olarak da kullanılabilir.

Aveda Invati Men 3. Bölüm: Son dokunuş

Son olarak, rutinimizin şekillendirme kısmı için hızlı ve kolay bir saç modeli oluşturmanıza yardımcı olacak aveda men pure-formance erkekler için güçlü tutuşlu saç şekillendirici ürünümüzü kullanın. Çok satan förmülümüz güçlü, esnek tutuşu ve mat bitişi ile saça doku katar. İster tarak ile ister parmaklarınızı kullanarak istediğiniz stili oluşturmanızı kolaylaştıran hafif formül ile son dokunuşunuzu tamamlayabilirsiniz.

KOLAY VE HIZLI SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Parmaklarınıza az miktarda ürün alın ve nemli ya da kuru saça eşit bir şekilde uygulayın.