Dünyanın önde gelen lüks profesyonel saç bakım markası Kérastase, boyama işleminden sonra saç telini içten dışa destekleyen eksiksiz ve kişiselleştirilebilir  renk bakım serisi olan Yeni Chroma Absolu’yu sunuyor. Kérastase’ın, boya işlemi görmüş saçları onarmak için geliştirdiği Yeni Chroma Absolu Bakım Serisi ile boyalı saçları içten dışa onararak saçta boya işleminden 6 hafta sonra bile %92 renk koruması* vaad ediyor.

Devamını Oku

Saç rengi, kendini gerçekleştirmenin ve dünyanın bakışını değiştirmenin en etkili yollarından birini oluşturuyor. Boya işleminden sonra saçta oluşan hasar ise saç bakımına önem verenler için endişe yaratıyor. Kérastase, yeni renk bakım serisi Chroma Absolu ile istediğiniz renge cesaret edebilmenizi sağlıyor.

Boyalı Saçlar için Yenileyici Asit Bakımı: Yeni Chroma Absolu

Boyalı saçlar için bakımın sırrını veren Kérastase, saç telinin sağlığını oluşturmak ve sürdürmek için cilt bakımından ilham alan güçlü bir yaklaşımı benimsiyor. Chroma Absolu’nun inovatif bakım uygulamasında serinin içeriğinde yer alan 3 farklı asit içeriği ile saçta onarım etkisi sunuyor. Artık herkes sağlıklı saçlardan ödün vermeden dilediği zaman istediği renge sahip olabiliyor!

Saç Biliminde Atılım

Chroma Absolu, saçı içten dışa yenilemek için kişiselleştirilmiş asidik etki sunarak güzel ve uzun süre kalıcı renkler için sağlıklı bir temel oluşturuyor. İyileştirici özellikleri ile Chroma Absolu, yoğun bir parlaklık ile rengi koruyarak saçı yumuşak ve nemli bir hale getiriyor. İçeriğindeki güçlü asitler ile saça içten dışa özen göstererek saç telinden çekirdeğe kadar nüfuz ediyor.

Chroma Absolu; Centella Asyatik, Amino Asit, Tartarik Asit ve Laktik Asit bileşenlerini buluşturarak saç telini sık sık renklendirme yoluyla içten dışa korumak ve eski haline getirmek için yüksek teknolojili aktif bileşenler sunuyor. Fransız parfümcüler Dominique Hazael-Massieux ve Isabelle Abram tarafından oluşturulan Chroma Absolu’nun kokusu ise üst notalarda neroli ve kakule, orta notalarda sümbülteber, portakal çiçeği ve frezya, alt notalarda sandal ağacı, misk ve guaiac ağacını harmanlayarak 72 saatlik yoğun bir çiçek halesi yaratıyor.

Kerastase Bain Riche Chroma Respect Saç Banyosu

Saçı temizleyici ve besleyici zengin formülü, saç tellerini derinlemesine korur ve saç gözeneklerini azaltarak rengin solmasına veya akıp gitmesine karşı korur. Saçı yumuşatır ve boyadan kaynaklanan elektriklenmeyi azaltır.6 haftalık kullanım sonunda saç sağlıklı hale gelir ve %92 renk yoğunluğu sağlanır. Saç, %65 daha ışıltılı olur.

Kerastase Chroma Filler Maske

Amino Asit ve Centella Asiatica ile formülize edilmiş yoğun besleyici özelliğe sahip saç maskesidir. Daha sağlıklı, daha yumuşak ve daha parlak saçlar için saç gözeneklerini dolduran ve saçı içeriden güçlendirmek için saç köküne nüfuz eden bir formüldür.Renk yoğunluğunu daha uzun süreli korumaya yardımcı olur.6 haftalık kullanım sonunda saç sağlıklı hale gelir ve %92 renk yoğunluğu sağlanır. Saç, %65 daha ışıltılı olur.

Kerastase Chroma Thermique Serum

Laktik Asit ve Centella Asiatica ile formülize edilmiş serum, boyalı saçlara bakım yaparken dış saldırganlara karşı yoğun bir koruma sağlar. Zengin anti-oksidan özellikleriyle saçı ve rengi oksidatif stresten korumaya yardımcı olur. 230 C’ye kadar ısı koruması sağlar. Saçı nemlendirirken saç gözeneklerini azaltır. Boyadan kaynaklanan elektriklenmeyi azaltır.