Kerastase Curl Manifesto Kıvırcık Saçlar İçin Geliştirildi!

Bugüne kadar her saç tipine özel benzersiz bir bakım şekli sunan Kérastase markası, en son çıkardığı Curl Manifesto serisi ile özellikle dalgalı ve kıvırcık saçların ihtiyacı olan bakımı sunarak kusursuz bukle belirginleştirmeyi hedefliyor!

Kıvırcık ve dalgalı saça sahip kadınlar, saçlarındaki kabarmayı ve kuruluğu gidermek ve harika şekli vermek için saç bakımına daha fazla öncelik veriyor. Çabuk bozulmayan belirgin buklelere sahip olmak için bakım ritüeline doğru ürünü eklemek, dalgalı ve kıvırcık saçlı kadınların gündemindeki en önemli konulardan biri.

Devamını oku

Curl Manifesto İle Saç Kırılmaları Artık Olmayacak!

Curl Manifesto serisi, kıvırcık ve dalgalı saçların en büyük sorunu olan kuruluğun yanı sıra saçta meydana gelen kırılmalara ve sevilmeyen kabarma etkisine karşı koyuyor. Seri içerisinde mevcut ve yüksek derecede besleyici güce sahip Yeni Zelanda’nın mucizevi sağlıklı Manuka Balı, saçı derinlemesine nemlendiriyor, besliyor.

İçeriğinde bulunan güçlendirici Seramidler, saça esneklik ve ferahlık kazandırıyor ve saç tellerini içten  güçlendiriyor. Curl Manifesto formülündeki bir diğer aktif içerik Gliserin ise bitkisel kaynaklı yapısı ile saçın kolaylıkla şekil almasını sağlıyor ve saça doku kazandırıyor. Curl Manifesto modeli, Frangipani çiçeği, beyaz misk ve tatlı bal notaları içeren benzersiz kokusuyla da saçlarınıza rahatlama ve neşe getiriyor!