26 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Sürdürülebilir, etik ve doğal içerikler ile özel üretilen Matsu deneyimi ile saçlarınızı yeniden keşfedin.

Matsu Professional, 1956’dan beri kadın ve erkek saç bakımı sektöründe vizyonu ve ufku geniş ‘saç akademisyenlerinin’ oluşturduğu bir markadır.

7’den 70’e pek çok kadının saçına dokunmuş, endişelerini, isteklerini ve tarzlarını zamanın trendleri ile harmanlayıp saç bakım kültürünü farklı bir boyuta taşımıştır. Bu nesilden nesile uzanan başarı şans değil, ‘birikimdir’.

Devamını oku

Saçlarında Devrim Yarat

1950’lerde oluşturulan kadın ve erkek saç bakımı hizmetinin marka vizyonu, bugün 2020 yılında Matsu Professional markasının oluşumuna olanak sağlamıştır.

Bu geçmişten gelen deneyim, birbirinden farklı binlerce müşterinin doğasını, isteklerini, psikolojilerini analiz ettikleri bir yolculuktu. Bu yolculuk sayesinde Matsu saç kültürü oluştu.

Günümüzde her geçen gün gelişen ve ucu bucağı olmayan güzellik sektöründe sizleri özel hissettirmek ve yıllar boyunca edindikleri deneyimlerimizi size aktarmak için Matsu’yu yarattılar.

Her kadının sahip olmak istediği saçlar için Matsu Mucizesini yarattılar.

Peki kadınlar ne istiyordu?

Günümüzde herkesin beklediği şey olan; pratik çözümler!

Teknolojinin gelişmesiyle geleneksel çözümler yerini pratik çözümlere bıraktı. Salon bakımlarının yerini günlük ev bakımları almaya başladı. Artık kadınlar günlük saç ritüellerinde, hem zamanları hem de cepleri için pratik çözümler sunabilecek bakımları ve anında maksimum sonucu görmeyi arzuluyor. Matsu, profesyonel saç bakımını günlük saç ritüelinize dönüştürdü. Devrim olacak içerikler ve serilerle tanışman için seni de Matsu ailesine bekliyoruz!

Matsu ürünlerine; Markalar sekmesinden ulaşabilirsiniz.