T-Brush ağız ve diş bakımı ürünleri nasıl çıktı?

Ağız ve diş sağlığı; dünya üzerinde yaşayan 7 milyardan fazla insanın, vücut direnci ve bağışıklık sisteminin en önemli destekçisidir. Bu yüzden ağız bakımı için kullandığımız ürünlerde, formülünün doğal içeriklerden oluşmasını, hijyenik kullanım koşullarına uygun olmasını, ihtiyaç duyulan içerikte ve miktarda gereksinimlerimizi karşılamasını bekleriz. Peki şu anda kullandığımız geleneksel ağız ve diş sağlığı ürünleri bu ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyor mu?

T-Brush ürünleri vegan ve hayvan dostu mu?

Yalnızca insan sağlığını değil aynı zamanda yaşayan tüm canlıların da sağlığını önemsiyoruz. Canlıların hayatını tehdit eden her şeyin karşısında duruyoruz. Bilim insanlarının, plastik atıkların ve su tüketiminin canlıların hayatına olumsuz etkisini gösteren araştırmalarına baktığımızda; Her yıl yaklaşık 8 milyon ton plastik atığın denizlere bırakıldığı ölçümleniyor. Doğaya atılan bir pet şişenin ortalama yok olma süresi 400 yılı buluyor. Ocean Conservancy örgütünün tahminlerine göre 10 yıl içinde denizlerdeki plastik atık miktarı 250 milyon tona ulaşacak ve 2050 yılı itibariyle denizlerde balıktan çok plastik olacak.

T-Brush ürünleri nerede geliştiriliyor?

Hacettepe Üniversitesi iş birliği ve kendi dalında uzman bilim insanları ile tüm bu hassasiyetlerimizi gözeterek 1,5 yıl süren araştırmalar sonucunda, ağız sağlığı için en doğal ve en kaliteli ürünleri formülize ettik.

T-Brush doğa dostu ağız bakım ürünleri midir?

Plastik atıkların ve fazla su tüketiminin canlılar üzerindeki bu yıkıcı etkisini düşünerek T-Brush olarak sadece ağız sağlığını değil, aynı zamanda doğayı ve içerisinde bulunan tüm canlıların geleceğini düşünerek doğa dostu ürünler sunmayı temel ilke edindik.