System Professional

1974 yılında, saçlara düşkün bir grup Wella bilim adamı, sonuçları önceliklendirerek saç bakımını devrimleştirmeye adanmışlardı. Keşifleri neydi? Saçınızın esnekliğini, fiber sağlığını ve tepki verme özelliklerini belirleyen benzersiz bir lipit profili içerir. Böylece, System Professional doğdu. Bilimden ilham alınarak ve her saç tipine özel olarak uyarlanan performans bakımının ilk kodlu, modüler sistemi. Saç hedeflerinizi başarmaya 45 yıldan fazla bir süre harcadıktan sonra, System Professional dünyanın önde gelen kuaförlerinin gizli diline dönüştü. Güzellik laboratuvarında başlayıp küresel bir başarı hikayesine dönüşen saç bakımının iç yüzü oldu.

Formülleri, parlak ve daha yumuşak hissettiren, kırılmaya karşı 10 kat daha dirençli saçlar için saçla özdeş lipitleri kullanmaktadır.

Her System Professional bakım serisi, ileri teknoloji bilimi ve performansını bir araya getirir. Benzersiz LipidCodeTM Complex, saçınızı temelden yenileyen iki saç-özdeş lipit içerir ve kalıcı sonuçlar için tasarlanmıştır.

System Professional ürünlerine; Markalar sekmesinden ulaşabilirsiniz.