SALON AROMA SEREMONİSİ İLE

Oil Ultime ile gücünü yağlardan alan premium saç bakımı dünyasına giriş yapın…

#TRUEBEAUTY hoş bir görünümden daha fazlasıdır. O aynı zamanda insanın iç uyumunun dış kabuğuna yansımasının özüdür. Schwarzkopf Professional’da bizler, gerçek güzelliğin içten geldiğine inanıyoruz.

Güzel saçların keyfini her gün çıkarabilmeniz için Oil Ultime lüks bir evde bakım rejimi sunuyor. Farklı saç türleri için özel olarak geliştirilen, %100 doğal, saflaştırılmış yağlardan gücünü alan bu ürünler saçınızın her zaman yumuşak, parlak ve yönetilebilir olmasını sağlayacak.

İÇ VE DIŞ GÜZELLİĞİNİZİ KEŞFEDİN

Güzellik için saç ve zihni içten dışa dengeler.

Modern aromaterapiden ilham alan Oil Ultime ürünleri, fiziksel ve psikolojik iyiliği geliştirmeleri ile bilinen doğal yağlarının aromatik bir karışımından oluşan, değerli Temel Yağlar içerir. Eşsiz kokularıyla yoğun günlük rutininizden kaçarak duyguları harekete geçiren bir deneyimi yaşamanızı sağlamak için geliştirilmiştir.

%100 DOĞAL, SAFLAŞTIRILMIŞ YAĞLAR

Oil Ultime Argan, Marula, Gül ve Frenk İnciri yağı gibi %100 doğal değerli yağları çeşitli ağırlıksız formüllerde birleştirerek tüm saç türlerini güzelleştirmek için formüle edilmiştir. Çok seviyeli saflaştırma işlemi, bu değerli yağların yalnızca en kıymetli bölümlerinin ve besleyicilerinin kullanılmasını sağlayarak saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

Gül Yağı
: Saça yumuşak ve ipeksi bir his kazandırır


Marula Yağı: Saçı nemlendirir ve korurken yönetilebilirliği arttırır


Argan Yağı
: Saçı güçlendirir, yumuşatır ve parlatır


Frenk İnciri Yağı: En kuru ve donuk saç türlerini bile etkili biçimde nemlendirir

DOĞAL YAĞLARIN ÖZELLİKLERİ

Badem Yağı, Zeytin Yağı, Soğuk Sıkım Hindistancevizi Yağı ve Hint Yağı gibi %100 doğal yağlar; saç ve baş derisinin özel ihtiyaçlarına yönelik bakım yaparken, sağlıklı ve ışıltılı saçlar sunar. Soğuk sıkım yağlar, doğal özelliklerini ve faydalarını kaybetmemeleri için düşük sıcaklıklarda işlenir.

Zeytinyağı
: Serbest radikallerle savaşarak yıpranmayı engeller ve yumuşaklık sağlar


Soğuk Sıkım Hindistancevizi Yağı: Yıpranmayı önler, nem seviyesini artırır ve kabarmayı engeller
Hint Yağı
: Sağlıklı bir saç ve baş derisi için nem ve bakım sağlar


Badem Yağı: Donuk saçlara parlaklık katar ve kırılmayı önlemeye yardımcı olur

KENDİLİĞİNDEN BUHARLAŞABİLEN YAĞLAR SAYESİNDE, SAÇI AĞIRLAŞTIRMAYAN PREMİUM YAĞ BAKIMI

Hafif performansın sırrı, saçı ağırlaştırmadan güçlü bir bakım performansı sağlayan kendiliğinden çözünebilen ve kendiliğinden buharlaşan yağlardan gelir.

Yağlar saçı sarmalar, saç yapısındaki gözenekleri doldurur. Her türlü kalıntı yağ anında buharlaşarak veya kolayca yıkanarak saça baştan çıkarıcı bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.