OSiS+, benzersiz, ideal dokulara sahip, yüksek performanslı ve ikonik ürünlerden oluşan bir saç şekillendirme markasıdır.

OSiS+ sınırları zorlayan, gerçek anlamda kişiye özel stiller yaratmaya odaklı, yaratıcı görünüm temelli saç şekillendirme ürünleri sunar.

Osis Freeze Güçlü Tutucu Sprey

Freeze Güçlü Tutucu Sprey, anında güçlü tutuş ve uzun süreli kontrol sağlar. Hızlı kuruma özelliğiyle saç stilini anında sabitler. Saçı dış etkilerin yıpratıcı etkilerinden korur. Saçı ağırlaştırmaz, saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz. Yapışkan bir his yaratmaz. Yıkama ile saçtan kolayca arınır.

Satın al

Osis Upload Hacim Kremi

Saçı nemlendirir ve ağırlaştırmadan hacim verir. Orta dereceli kontrol sağlar. Saça pürüzsüzlük ve parlaklık verir. Isıyla veya doğal kurutma için idealdir.

Satın al

Osis Bouncy Curls Yağ Bazlı Bukle Jeli

Güçlü bukle belirginleştirici etkiye sahiptir. Her bir kıvrımı tek tek sararak belirginleştirir. Hafif, zayıf ve güçsüz bukleleri güçlendirir ve destekler. Saçları sertleştirmez. Yumuşak bir his bırakır. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.

Satın al

Osis Sparkler Parlaklık Spreyi

Sparkler Parlaklık Spreyi, hafif formülüyle saça doğal bir görünüm vermenize yardımcı olur. Saça mükemmel parlaklık katar ve pürüzsüz olmasını sağlar. Anında, hafif bir bitiş kazandırır. Saçı ağırlaştırmaz, saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz. Yapışkan bir his yaratmaz. Yıkama ile saçtan kolayca arınır.

Satın al

Osis Mess Up Mat Gum

Mat görünüm sağlayan bir şekillendiricidir. Saçınıza dağınık şekiller vermek için idealdir. Hareketli ve dalgalı görünümler yapabilmenize olanak verir. Verilen şekli uzun süre korur. Saçı ağırlaştırmaz, saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz. Orta dereceli kontrol sağlar.

Satın al