kuaforumden.com platformu neler sunuyor?

Covid-19 döneminde ‘Can Suyu Projesi’ olarak başlattığımız bu projede;

Sizler:

Sitede yer alan ürünleri whatsapp üzerinden direkt olarak veya instagram story’de link ve SALON KODUNUZU vererek müşterilerinizin ihtiyacı olan ürünleri satın almasını sağlayabileceksiniz. Sizin kodunuzla alışveriş yapan müşterileriniz %10 indirimli olarak satın alma yapabilecektir. Siz ise kupon kodunuz kullanıldığı taktirde ürün kazancının %50’sini hak edeceksiniz. Bu satıştan doğan kazanç işletmenize keseceğiniz fatura karşılığında kazanç olarak aktarılacaktır.

Platformda kayıtlı salonlara özel Instagram sayfası:
https://www.instagram.com/kuaforumden_pro

Neden Kuaforumden.com?

1-Hedefimiz e-ticaretten pay alamayan kuaförlerin; kuaförümden.com aracılığı ile herhangi bir stok derdi olmadan veya ödeme yapmadan pay almasını sağlamak.

2-Bu projeyi sektörün önemli markalarının en çok satan ürünleri ve iş birliği ile gerçekleştirmekteyiz.

3-Ürün gönderimleri tarafımızdan yapılmaktadır.

4-15 günde bir sizinle mutabakat yapılarak ertesi gün  keseceğiniz fatura karşılığında ödemeniz HEMEN hesabınıza yatacaktır.

5-Sosyal medyada ve whatsapp üzerinden önerdiğiniz ürünlerle para kazanmış olacaksınız.

6-Başarılı olmanın sırrı ise Instagram üzerinden ve Whatsapp ile müşterilerinize ulaşmaktır. Paylaşım yapmayan salon kayıtları bir müddet sonra silinmektedir.

SORULARA CEVAPLAR

Şirketin hissedarları kimler?

Evet. Proje bugün bir A.Ş. yapısı içinde devam etmekte ve kuaförler bu şirkete hissedar olabilmektedir. Siz de yer almak isterseniz başvuru sayfasından başvurunuzu yapabilir, hissedar bilgilerini İLETİŞİM sayfasının altında görebilirsiniz.

Her kuaför yer alabilecek mi?

Evet. E-Ticaret üzerinden kazanç elde etmek isteyen her kuaför bu platformda yer alabilir; platformun sahibi olan Kuaförümden A.Ş. hissedarları arasında yer almak için de başvuruda bulunabilir.

SATIŞLARDAN KAZANCIM NE OLACAK?

Her markanın bu satışlar için bıraktığı kazanç tutarı farklıdır ve buna ilişkin KAZANÇ TABLOLARINI marka üzerine tıklayarak açılacak ekranda görebileceksiniz. Ürün karının %50’si kupon kodu kullanarak satış yapılmasını sağlayan kayıtlı kuaförün kazancı olacaktır.
DAVINES KAZANÇ, HUSH PROFESSIONAL, INSIGHT KAZANÇ, JEAN PAUL MYNE KAZANÇ, L’OREAL PROFESSIONNEL KAZANÇ, MATRIX KAZANÇ, SCHWARZKOPF PROFESSIONAL KAZANÇ, VENTOSO KAZANÇ

Müşteri kupon kodumu nerden bilecek?

Sitede platformda yer alan tüm kuaförlerin isimleri ve kupon kodları İndirim Kuponları  sayfasında yer almaktadır. Buradan kupon kodunu bulabilecek veya kuaföründen öğrenecektir.

Müşteriyi yönlendirdim ama kupon kodumu yazmadı?

Sitede kupon kodu yazılmadığı taktirde buradaki kazanç Kuaförümden A.Ş.’nin olacaktır. Bu nedenle kupon kodunuzun yazıldığından emin olun. Unutmayın bu bir öğretme sürecidir.

Her ürünü müşteriye önerebilecek miyiz?

Evet. 

Müşterim bayisi olmadığım markaların ürünlerini alırsa ne olacak?

Buradaki kazanç yine sizin olacaktır.

Müşteriyi ürünlere ve siteye alıştırdıktan sonra müşteri kupon kodumu kullanmadan alışveriş yaparsa ne olacak?

Kodsuz satışların geliri hissedarları kuaförler olan Kuaförümden A.Ş.’ye aittir. Ancak siz de hissedar olabilirsiniz. Bunun için başvuruda bulunmalısınız.

Sizin kazancınız ne olacak?

Estetica//Hairist ailesi olarak Covid-19 döneminde bu projeye ‘Can Suyu’ adını verdik ve herhangi bir kazanç amacı gütmedik ve kazanmadık.

Bu projeyi kuaförlerle ve markalarla birlikte şekillendirdik ve kuaförlerin e-ticaretten kaybının önüne geçerek pay almasını hedefledik. Şimdi ise %80’i kuaförlerin ortak olduğu Kuaförümden A.Ş.’nin %20 yatırımcısı ve hissedarı olarak yer almaktayız.

Fiyatlar nasıl belirlendi ve rekabetçi mi?

Sitede yer alan fiyatlar markaların bize bildirdikleri ürün maliyetleri, kargo bedeli, ödeme sistemi komisyon ve işlem ücretleri düşülüp e-ticarette yer alan fiyatlar göz önünde bulundurularak hazırlanmış fiyatlardır. Kuaförlerin kazançları markalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Müşterim neden burayı tercih etsin?

Çünkü bu işin profesyoneli olan kuaförü öneriyor.
Üstelik %100 orijinal.

Neden bazı markalar ve ürünler yok?

Farklı markalar ve ürünler de bu platformda yer alabilir. Platformun ticari koşullarını kabul eden ve Kuaförler Derneği ile iletişime geçen tüm markalar uygunluklarına göre burada yer alabilirler. Bunun için tek yapmaları gereken Başvuru Sayfasını ziyaret etmek.

Başka sorum olursa?

Bize 0212 272 02 70 telefon numarasından, [email protected] e-posta adresimizden, 0541 289 88 90 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Videolarla kuaforumden.com İşleyişi…

https://youtu.be/gRlnFzXaj4Ehttps://youtu.be/_OZ792AEemAhttps://youtu.be/6YmPlN_o6DIhttps://youtu.be/kSkw1L2Hv9Mhttps://youtu.be/chSCekl_WBQhttps://youtu.be/P4S9vc2NC_Yhttps://youtu.be/gEyBvPZyvcI