Uzmanlardan Gelen Ürün Önerileri

Bu yazımızda siz müşterilerin talep ettiği, merak ettiği ürünler hakkında bilgi vereceğiz. Çoğu zaman kişilere özel yapacağız tavsiyelerde kendinize de göre bir şeyler bulabileceğinizi düşünüyorum.

Saç maskesi için hangi ürünleri önerirsiniz?

Saça düzenli bakım uygulamak için saç maskeleri çok etkili bir çözümdür. Düzenli olarak uygulayacağınız ihtiyacınıza uygun maske ile saça nem kazandırabilir, saçı onarıp güçlendirebilirsiniz. Kerastase Chronologiste Masque Intense Regenerant Saç Maskesi 200ml ve Aveda Botanical Repair Yıpranmış Saçlar için Onarım Maskesi: Zengin Doku 200ml iki profesyonel markanın seçilmiş nadide ürünleri. Onlara alternatif olarakta Jean Paul Myne Navitas Organic Touch Cinnamon Maske 250ml sunabilirim, bu ürün şu anda sadece Kuaforumden.com kullanıcıları tarafından satın alınabiliyor.

Merhabalar saçımda hiç boya yok doğal ama saç uçları kırık, bunun için önerebileceğiniz özellikle Kerastase marka şampuan, maske yada serum var mıdır?

Öncelikle merhabalar bir kuaför olarak benim size şöyle bir tavsiyem olacak daha önceden kırılmasından dolayı ilk önceliğiniz bence biraz saçınızı azda olsa uçlarından kestirmenizi tavsiye ederim sonrası için daha sonra saçlarım kırılmasın diye saçınıza mutlaka profesyonel bir maske kullanmanızı öneririm yıkama sonrası saçların tekrar kırıkların oluşmamasın içinde saç uçlarına serum öneriyorum. Sorunuzu Ras Kuaför Selim Coşkun yanıtladı. Özellikle doğal saçlar için Kerastase Aura Botanica Masque Fondamental Saç Maskesi 200ml sıklıkla müşterilerimde kullandığım bir bakım maskesi. Sonrasındaki bakımlarınız içinde saç serumu olarak Kerastase Resistance Sérum Thérapiste Serum 2*15ml öneriyoruz. Sorularınızı yanıtlayan Selim Bey’in RAS indirim koduyla %10 indirimle bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.