Yılbaşı Saçları İçin Uzmanlardan Öneriler

Yılbaşı Saçları İçin Uzmanlardan Öneriler

Yılın en özel günlerinden bir tanesi için hazırlık büyük önem taşıyor. 2021’den 2022’ye ilerlediğimiz bugünlerde yılbaşı saçları için uzman kuaförlerden öneriler aldık.

Cengiz Erdoğan, MM Bahçecik Zekeriyaköy

Önemli gecelere hazırlanmak kadınlar için heyecanlı ve zor bir süreçtir. Kıyafet, makyaj, saç modeli ve daha bir sürü detayla kendinizi en iyi hissedeceğiniz tarzı yakalayabilirsiniz. Hazırlandığımız bu özel günlerden biri de tabii ki yaklaşmakta olan yılbaşı gecesi! 

Yılbaşı gecesinde tarzınızla, makyajınızla ve saçlarınızla herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Uzun ya da kısa saçlarınıza en uygun modeli seçerek tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz!

Özellikle sırt dekolteli kıyafetlerinizde zarif topuzlara şans verebilirsiniz. Örgülerle hareket katılan topuzlarla stilinize romantik ve etkileyici bir görünüm katabilirsiniz.

Yılbaşı gecesinde “küçük siyah bir elbise” giymeyi düşünüyorsanız , o zaman uzun saçlarınızda hacimli ve çekici dalgalar oluşturmayı deneyebilirsiniz!

Ayrıca size özel tasarlanmış bir saç stili, renklendirmesi ve modeli ile  kendinizi her gün ve tüm özel günlerde en iyi hissedeceğinizi unutmayın!

Yeni yıla merhaba derken ‘’Saçınızla Tanışın’’ 

Doğan Kopal, MM Bahçecik Ulus

2022’ye süper başlamak için yeni yıl gecesini kusursuz geçirmeye odaklananlardan mısınız?Hepimizin motivasyona ihtiyacı olduğu bugünlerde kombin, makyaj ve saç fikirleriyle gündemi değiştiriyoruz.

Sırt dekolteli bir kıyafet tercih ediyorsanız, dikkat çekici bir saç aksesuarıyla tasarlanan at kuyruğu modelleri ile geceye zarif ve çarpıcı bir görünüm katabilirsiniz.

Saçlarının gücünü göstermek isteyenler; yoğun dalgalarla tasarlanan hacimli saç stillerini mini elbiselerle kombinleyerek daha çekici bir görünüm yakalayabilirler.

Kısa saçlı kadınlar; ensede salaş bir topuz ve güzel bir gece elbisesi ile harika bir yılbaşı stilini yakalayabilirler! Ayrıca kısa saçlarda dağınık salaş dalgalarla cool bir görünüm mümkün!

Saçınız uzun veya kısa olsa da size özel tasarlanan ve kendinizi en iyi hissedeceğiniz stillerle gece boyu kendinizi daha özgür ve iyi hissedeceğinizi unutmayın!

Elif Boztepe Çetin, Lale Kuaför

2022’yi yeni seneyi 90’lar ve 2000’lerin en dikkat çekici, unutulmayan saç modelleriyle geçmişten geleceğe yolculukla karşılıyoruz. Yılbaşı gecesi saçlarda; tostlar, örgüler sexy ve eğlenceli kusursuz görüntünüzle bolca eğleneceğiniz gecede hacim ve dolgunluk için önerimiz; Osis Upload hacim kremi ile saç diplerinde volümü elde etmek ve Osis Dust İt Mat pudrayla mat, kalıcı, dolgun, hacimli saçlar gününüzü ve gecenizi dolduracak.

Hıdır Gürbüz

Yeni yıla sarı saçlarla girecekler için Davines’in sarı saç serisi Heart  of Glass Silkening Shampoo ve Rich conditioner ile İntense  Treatment  Sheer glaze’i saç bakımı için  gözüm kapalı  öneriyorum.  Muhteşem bir seri.

Editörün önerdiği ürünler:

Kıvırcık/Bukleli Saçlar

Sarı Saçlar

Saç Bakım Yağları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir