KÉRASTASE – Nutritive

%12
265,00
%10
269,00
%23
%14
%14

Saçlarınız Size Özeldir

Her kadın mükemmel saçlar istese de, çözüm herkes için aynı değildir. Saç tipi, saç derisi sorunları, iç ya da dış faktörler saçın sağlığını etkileyebilecek unsurlardan bazılarıdır.

Tüm bu etkenlerle mücadele ederken kişiliğinizi yansıtan, mükemmel saçlar için hem kişisel bakım hem de uzmanlıktan faydalanmak gerekir. Kérastase kusursuz sonuçlar için yenilikçi ürünler ve ihtiyaca özel ritüeller yaratır.

NUTRITIVE IRISOME

Saçlarınız Mevsim Geçişlerinde
Beslenmeye İhtiyaç Duyar

Saç teli, kuruluğun tekrar oluşmasına karşı bağışıklık kazanıyor. İris çiçeğinin gücüyle uzun süreli beslenme.

Nutritive Irisome, saçı besleyen ve kuruluğun tekrar oluşmasına karşı saça bağışıklık kazandıran ilk saç bakım formülü!

Tekrarlanan Saç Kuruluğuna Karşı Mucizevi İris: En iyi artık daha iyi!

Kérastase kuru saçların uzmanlığında bir adım daha ileri giderek, zorlu koşullar altında bile yılda 3 kez çiçek veren muhteşem İris çiçeğinin kökündeki anti-oksidan gücü alıp kuruluğa karşı uzun ömürlü beslenme özelliğinin sırrını ortaya çıkarıyor.

L’Oréal İleri Araştırmalar Laboratuvarları, yılda 3 kez çiçek veren bu muhteşem bitkinin kökündeki anti-oksidan gücü aldı ve Nutritive Teknolojisi Gluco-Aktif’ in besleyici gücüne ekleyerek, tekrarlanan saç kuruluğuna karşı yaratılmış en güçlü besleyici formül Irisome Complex’i yarattı.

Teknoloji saç telinin en kuru bölgelerini belirler, mikro besleyiciler bu bölgelere tutunarak tüm saç teline yayılır, içeriğindeki İris Çiçeği’nin Rhizome özleri sayesinde saç için koruma kalkanı devreye girer ve besleyici rezervler korunur.