Brazilian Blowout, kendi tescilli ürün serisiyle kabarmayı ortadan kaldırmak ve kütikülü kapatmak için saç telinin etrafında koruyucu bir protein tabakası oluşturarak saçı pürüzsüzleştiren bir salon bakımıdır. Brazilian Blowout ürünleri, kullanıcılara birinci sınıf yumuşatıcı bakımlar sunmak için çığır açan formüller kullanır. En iyi tarafı da bu bakımların kişiye özel olmasıdır. Bukleleri kaybedebilir ya da  tutabilir, kabarmayı ortadan kaldırabilir veya şık ve düz saçlara kavuşabilirsiniz. Bu ürün yelpazesi, saçlarınızı istediğiniz gibi göstermeniz için size tam bir kontrol ve özgürlük sunar. Ayrıca saçın dokusunu kalıcı olarak değiştirmez.

Brazilian Blowout bakım ürünleri öncelikle saçı yumuşatmaya ve kesin bir parlaklık vererek saçın elektriklenmesini önlemeye odaklanır. Ürün seçenekleri ile saçı düzleştirip pürüzsüzleştirmek ya da dalgalı veya kıvırcık saçlarını daha pürüzsüz ve kabarmaya karşı daha dayanıklı hale getirmek isteyen kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Brazilian Blowout Keratin Bakımı

Devamını Oku

“Brazilian Blowout” ve “keratin tedavisi” terimleri genellikle birbirinin yerine kullanılır, ancak önemli bir fark vardır: Brazilian Blowout, genellikle tüm keratin tedavileri için bir şemsiye terim olarak kullanılan sıvı keratin tedavisinin özel bir markasıdır. Brazilian Blowout, saça sıvı bir protein solüsyonu uygulamaktan oluşur. Bu solüsyon saç tellerinizin çevresine koruyucu bir tabaka ekleyerek kütikülleri kaplayarak daha dolgun, pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar. Bu bakımlar saç tipinize göre 3-6 ay dayanır.

brazilian blowout ürünleri

Şampuan

Tek yıkamada birikintileri ve kirleri gideren Profesyonel İonic Cleanser şampuanı ıslak saça ve saç derisine bolca püskürtün ve köpük oluşmaya başlayana kadar kuvvetlice masaj yapın. İyice durulayın. Son derece kalın, kıvırcık ve daha dayanıklı saçlar için işlemi tekrarlayın.

Havluyla kurulama

Fazla nemi gidermek için saçı havluyla kurulayın. Çözeltinin yayılmasına yardımcı olmak için neme ihtiyaç vardır. Servis sırasında saçları yeniden ıslatmak için saç kurursa bir sprey şişesi kullanın. Saçlar nemli olmalı ama çok ıslanmış olmamalıdır.

Saçı bölümlere ayıma

Saçı 4 eşit bölüme ayırın. Saçı ayırmak için geniş dişli bir tarak kullanın, başın tabanından başlayıp yukarı doğru çalışın.

Ölçü ayarlama

Ürünü dağıtmadan önce her zaman Brazilian Blowout Professional Smoothing Solution şişesini sallayın. Çözeltiyi ölçün ve renk kabına dökün, Az ama Öz. Kısa saç: 1⁄4 ons. 1⁄2 ons’a kadar. Orta saç: 1⁄2 ons. 3⁄4 ons’a kadar. Uzun saç: 3⁄4 ons. 1 ons’a kadar.

Uygulama

Arka kadranlardan birinden 1/4 ila 1/2 inçlik bir bölümle başlayın (bölüm boyutu saç yoğunluğuna göre değişir) Aplikatör fırçasını kullanarak bölgeye solüsyonu hafifçe serpin ve kökten uca çalışarak saçı tarayın – Solüsyonu saç derisine değil, doğrudan saç köküne uygulayın. Çok fazla ürün uygulanmışsa, saçın bir sonraki bölümünü aşağı çekin ve tarayın. Çözelti kalıntısı artık görünmeyene kadar tekrarlayın. ÖNEMLİ: Kuaför eldiven giymeli ve hem kuaför hem de müşteri, ürün saçtan durulanana kadar koruyucu gözlük takmalıdır.

Fön

Saçları olabildiğince şık, pürüzsüz ve %100 kuru olarak fönleyin. Brazilian Blowout Yuvarlak Domuz Kılı Fırçası (veya benzeri domuz kılı fırçası) kullanın. Mümkün olduğu kadar fazla gerginlik kullanın. Metal veya seramik fırça KULLANMAYIN. Saçtan en az 5 cm uzağa tutarak kurutun, fönü doğrudan fırçanın içine tutmayın.

Maşa

Bu, ürünü saça yapıştırır. Ortalama olarak 1⁄4 ila 11⁄2 inç kesitlerde yassı maşa. Minimum sıcaklık: 190 °C ve maksimum sıcaklık: 230 °C kullanın. Saçı dipten uca aynı gerginlik ve basınçla düzleştirin, uçlara doğru gerginliği azaltın. Bakımı mühürlemek için farklı saç tiplerine özel yassı maşa talimatları:

  • 190 °C’de saçı dipten uca ütülerken saç şaftından aşağı doğru hiç gerginlik ve baskı oluşturmayın.
  • Doğal saç dokusunu korumak için her bölümü en az 4 ila 5 kez 230 °C ‘de düz ütüleyin.
  • Kıvrımı gevşetmek için her bölümü 7 ila 12 kez 220 °C ‘de düz ütüleyin.
  • Daha pürüzsüz ve pürüzsüz bir görünüm oluşturmak için, her bir bölümü 230 °C ‘de 14 ila 16 kez düz ütüleyin – Hacmi korumak veya oluşturmak için düz maşayı doğrudan uygulayın.

NOT: Yassı maşa sıcaklıklarını seçerken lütfen önceki kimyasal hizmetleri ve müşterinin saçının bütünlüğünü göz önünde bulundurun.

Durulama

Solüsyonu saçtan tamamen durulayın – solüsyonu saçta BIRAKMAYIN. Ilık su kullanın, 1-2 dakika durulayın. Doğal dokuyu korumak isteyen müşteriler için, buklenin şeklini geri kazandırmak için saçları ovun Şampuan YAPMAYIN.

Maske Uygulama

Brazilian Blowout Açai Deep Conditioning Mask uygulayın. Yaklaşık bir dakika bekletin, ardından iyice durulayın.

Bitiş

Uçlardan başlayıp yukarı doğru az miktarda Brazilian Blowout Açai Daily Smoothing Serum ya da Brazilian Blowout Açai Thermal Protective Straightening Balm kullanın, ardından fönle kurutup istediğiniz şekilde şekillendirin.

Brazilian Blowout Evde Bakım Ürünleri

Brazilian Blowout Yoğun Bakım Maskesi

Besleyici proteinler her bir saç telini sararak yumuşatır, parlatır ve elektriklenmeyi önler. Her bir saç telini özel bir Brezilya Süper Besin Kompleksi ile kaplayarak saçı yeniden yapılandıran, güçlendiren ve pürüzsüzleştiren kremsi ve zengin, yoğun bir bakım formülüdür. Bu kompleks, elektriklenmeyi ortadan kaldırırken saçı onarır ve güçlendirir, parlaklığı artırır ve en uzun süreli pürüzsüzleştirme sonucunu garanti eder.

Brazilian Blowout Anti-Frizz Şampuan

Protein açısından zengin özel formüllü sülfatsız şampuan; saç nemlendirir, yumuşatır, elektriklenmeyi önler ve pürüzsüzleştirir. Elektriklenmeyen saçlar için gereken hayati nem ve protein dengesini korur.

Brazilian Blowout Anti-Frizz Saç Kremi

Özel olarak formüle edilmiş saç kremi, nemi saçın içerisine hapseder, saç rengini korur ve saçın pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar. Saça hayati nem ve temel besinleri aşılayarak saçı, kütikülü güçlendiren ve kapatan yumuşatıcı proteinlerle kaplar. Nemi hapseder, saç rengini korur ve pürüzsüz, ışıltılı, elektriklenmeyen saçları destekler. Zengin içerikleri sayesinde saçı besler ve nemlendirir.

Brazilian Blowout Yumuşatıcı Serum

Saçı termal şekillendirme ve çevresel hasardan korurken pürüzsüzleştiren, şekillendiren ve dolaşıklıklarını açan benzersiz bir şekillendirici koruyucudur.

Özel Brezilya Süper Besin Kompleksi, nemi hapsedip nemi hapsederken güçlenmesine ve yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmak için saçı zengin bir amino asit kaynağıyla aşılar.

Sonuç, pürüzsüz, elektriklenmeyen, parlak saçlardır. Tam spektrumlu UVA / UVB koruması sağlar.

Brazilian Blowout İyonik Yapılandırıcı Saç Spreyi

Brazilian Blowout İyonik Yapılandırıcı Sprey, kütikülü etkin bir şekilde kapatmak için özel olarak formüle edilmiş, renk açısından güvenli, kalıntı bırakmayan bir koruyucu sistemdir.