75 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Davines Ürünleri

Davines, saçlarınıza bir İtalyan dokunuşu diyebiliriz. 1983 yılından beri aktif olarak kadın kuaförlerinde müşterilerin ve kuaförlerin birinci tercihi olan Davines şampuan, el bakım kremi, saç maskesi, serum ve saç sütü gibi bir çok ürün çeşidiyle sizlerin sorunlarınızı çözmeye çalışıyor. Özellikle alt markalarından Nourishing, Oi Oil, Curl Bulding gibi modelleriyle her saç için farklı çözümler getiriyor. Özellikle şampuan ve diğer ürün içeriklerinde sülfatsız ürünler üretmeye özen gösteren Davines günlük kullanımda da artık oldukça yaygın bir hale gelmiştir.

Davines Nourishing Serisi

Davines Nourishing serisi özellikle kolay kırılmaya müsait, kuru ve nem sorunu çeken saçlar için önerilir. Genelde filtreleme yapıldığı taktirde kuru saçlarda çıkmaktadır. Onun dışında bu serinin şampuanı kadar, saç serumu ve saç maskesi de oldukça sıklıkla tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Yoğun talep üzerine profesyonel boy olan 1 litrelik ürünlerin satışı da tarafımızdan yapılmaktadır.

Davines Şampuan

Yakın zaman içinde Davines yepyeni bir serisini tanıttı. Davines Heart of Glass ile sarı saçlı kadınların tüm ihtiyaçlarına yönelik şampuanları tanıttı. Bizde kuaforumden.com olarak ürünü sizler için temin eden ilk firmalardan biri olduk. Davines mor şampuan konusunda diğer markalara göre biraz geç hamle yapmış olsa da ürün kullanım sonrasındaki sonuçları bu beklemeye değermiş diyebiliriz.

Şimdi sizlere davines şampuan serilerinden kısa cümleler ile özet geçeceğim. Bu sayede saçınızın ihtiyacına göre seçiminizi siz yapabilirsiniz. Davines Energizing serisi ile dökülme önlemeyi hedefleyen şampuan, kırılgan saçları da güçlendirici özelliği mevcuttur. Beta-glukanlar, hücrelerin korunmasını sağlar ve içeriğindeki sirtuinler ise güçlü antioksidan etkisiyle saçın ömrünü uzatır. Tarçın yağı ile ise bu serinin kokusunu tamamlamış oluyoruz. Onun dışında metabolizmayı güçlendirmek için karabiber yağı ve zencefil yağı gibi ek özellikleri de mevcuttur.