32 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Invisibobble

Hikayemiz

Invisibobble fikri, Sophie’nin üniversitenin ilk döneminde oluşmaya başladı. Üniversite, kızların saçlarını sürekli olarak topladığı bir dönemdir. Saçlarınızın önünüze düşmemesi için çalışırken ya da bir gece dışarı çıkarken terlememek için saçlarınızı toplarsınız ve bu günlük bir gerekliliktir!

Sophie, atkuyruğu saç modelini seviyordu ancak onu rahatsız eden bir şey vardı. Her sabah baş ağrısı çekiyordu. Saçında hepimizin bildiği ve sevmediği o kıvrım oluşuyordu.

Sophie üniversitenin düzenlediği bir “kötü tad” partisine hazırlanırken, sentetik boya desenli bir bluz, pırıltılı diz altı pantolonlar, çok renkli göz farı ve bir sürü çılgın aksesuar giydi. Dışarı çıkarken fark etti ki ne kadar saçma görünse de saçlarına biraz ekstra süs yapmaya ihtiyacı vardı. Hemen gözünü yıllardır kullanılmayan, asılı duran eski telefona dikti. Telefon zaten işlevsiz olduğu için telefon kablosunu çıkarıp saçını bağlamak için kullandı ve zaten oldukça dikkat çekici görünen saçlarına ekstra bir vurgu yaptı.

Partiden sonra, eğlenceli bir gece geçirdikten sonra, Sophie uyandı ve bir şeyin farklı olduğunu fark etti. Sonra bir şimşek çaktı; başı ağrımıyordu! Bir an şok olduktan sonra, telefon kablosunu kaybetmediğini fark etti (bu hikayeyi bambaşka bir şeye dönüştürecekti), ancak saçını sıkıca tuttuğunu fark etti. Kabloyu çözünce, saçındaki kıvrımın, genellikle olduğundan çok daha az belirgin olduğunu fark etti. İşte o zaman, kendi yardımına ve sayısız kızın yardımına koşabilecek bir fikri olduğunu biliyordu!

İnvisibobble fikri doğmuştu. Ancak Sophie, konsepti daha da ileriye taşıyacak birisine ihtiyaç duyuyordu – şimdiki iş ortağı Felix. İlk invisibobble, doğru malzeme ve özelliklerle tasarlamak için Alman teknisyenlerin yardımıyla 6 ay süren bir süreç gerektirdi. 2012 yılında, ilk deneme lansmanı Almanya’da gerçekleştirildi ve küçük firma, ürünü sürekli olarak geliştirebilmek için müşterilerden 12 ay boyunca geri bildirim topladı.

Sonunda, 2013’te, Invisibobble’u uluslararası piyasaya tanıtmanın zamanı gelmişti. O zamandan beri, Invisibobble için uluslararası talep patladı. Şimdi, Invisibobble dünya çapında dağıtılıyor!

Invisibobble ürünlerine; Markalar sekmesinden ulaşabilirsiniz.