89 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Dünya’da milyonlarca kadın ve erkeğin tercihi olan Kérastase, 1964 yılından bu yana lüks saç ve saç derisi bakımı ürünlerini Fransız stiliyle sunmaktadır.

Kerastase şampuan, Kérastase saç kremi, Kerastase saç maskesi, Kérastase saç yağı, Kérastase Saç Serumu ve Kérastase Saç Dökülme Karşıtı ürünleri farklı saç tiplerine ve saç problemlerine özel olarak formülize edilmiştir. Lüks kuaför salonları tarafından yetkili e-ticaret satış noktaları üzerinden milyonlarca tüketiciye ulaşan Kerastase markası L’Oreal Profesyonel Ürünler Bölümü’nün önemli bir markasıdır.

Devamını oku

Tüm dünyadaki kadın ve erkeklere en kaliteli, etkili, güvenli ve en yenilikçi kozmetik ürünlerini sunmak misyonuna sahip L’Oreal Grup 1989’dan beri, yasalarca yasaklanmasından 14 yıl öncesinden itibaren, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyor ve 40 yıldan fazla bir süredir, hayvanlar üzerinde uygulanmayan yöntemler geliştirmek için çalışıyor, Episkin laboratuvarlarında üretilen «yeniden oluşturulmuş yapay insan derisi» ile bu konuya öncülük ediyor.

Kérastase ve Türkiye

Uluslararası L’Oreal Grup’a bağlı L’Oreal Türkiye tarafından ülkemize ithal edilen ve satış-pazarlaması yapılan Kerastase ürünleri, kuaförlerin uzmanlığıyla en etkili sonuçları vermek üzere L’Oréal Laboratuarlarında geliştirilmekte; kuaförlerin bu konuda gelişimleri için eğitim programları düzenlemektedir

Kişiden kişiye farklılık gösteren saç tipleri ve saç derisi yapıları nedeniyle uzman kuaförler tarafından yapılacak teşhis büyük önem taşımakta; saç probleminin çözümünü hızlandıracak ve en doğru çözümü sağlayacak ürünleri tespit etmek büyük önem taşımaktadır.

Kerastase farklı saç tipleri ve saç derileri için Kerastase saç kremi, Kerastase saç yağı, Kerastase serum ürünleriyle farklı çözümler sunmaktadır. Kerastase’ın birbirleri ile kullanıma uygun olan ürün serileri, saç problemini çözmek ve hayal edilen saçlara ulaşmak için olanak tanır.

Önce bakım felsefesi ile Kérastase, tüm saç tipleri için olağanüstü performans sunmayı ve tüm kadınları ve gezegenin geleceğini önemsemeyi hedefliyor.

‘Kuaför iş ortaklarımızla birlikte, kendi sınırlarınızın ötesine geçebilmeniz, doğal güzelliğinizle bağlantı kurabilmeniz, spot ışığında parlayabilmeniz ve seçtiğiniz herhangi bir şey olmaya cesaret edebilmeniz için saçınızın bakımına kendimizi adadık.’ sözleriyle saç bakımı ve kuaförlerin uzmanlığının altını çizen Kérastase markası geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

Kerastase Şampuan ve Saç Bakım Ürünleri

İster yıpranmış saç, kuru saç, ister ince telli saç veya dökülen saç… Saç problemi ne olursa olsun size uygun bir Kerastase şampuan mutlaka vardır!

Kerastase şampuanlar, saç bakımınızın ilk adımını oluşturmaktadır. Saç tipinize uygun olarak seçeceğiniz uygun kerastase şampuan, saç bakımının temelini oluşturmaktadır: Saçı ve saç derisini arındırarak saç bakımına hazırlar. Bu aşama saç bakımını bir üste seviyeye çıkarmak için büyük önem taşır. Çünkü kerastase şampuanlar sadece saçı temizlemekle kalmaz aynı zamanda saç bakımına hazır hale getirir. Kuaförünüzün veya danışmanınızın saç tipinize uygun olarak önereceği şampuan yine onların belirteceği şekilde kullanılmalıdır.

Kerastase Koleksiyonları ( Saç Bakım Serileri)

KerastaseFresh Affair: Tüm saç tiplerine uygun, saç ve saç köklerini tazeleyici parfümlü kuru şampuan.

Kerastase Auro Botanica: Doğal, canlılığını biraz kaybetmiş saçlara son derece etkili bir bakım sunarak sağlıklı bir ışıltı sağlar.

KerastaseBlond Absolu: İşlem görmüş sarı saçlar için mor ötesi saç bakım serisidir. İçerisinde bulunan Hyalüronik Asit ve Edelweiss Çiçeğinin birleşimi sayesinde saçları derinlemesine besler, nemlendirir ve turunculaşma karşıtı etkisiyle saçlardaki nötralizasyonu azaltır, sarı saçlar canlı ve parlak bir görünüme kavuşur.

KerastaseChronologiste: Saç ve saç derisi görünümünü yenileyen bu eşsiz bakım serisi, saçları dipten uca canlandırıyor ve nemlendiriyor.

Kerastase Cicaextreme: Kırılmalara yatkın, incelmiş saç tellerine sahip sarı saç severler, fazla işlem görmek zorunda kalan koyu saçlar ve elektriklenen, yoğun nem ihtiyacına sahip hassas sarı saçlara özel.

Kerastase Curl Manifesto: Curl Manifesto, dalgalı ve kıvırcık saçların ihtiyacı olan bakımı sunarak kadınlara kusursuz bukleler vadediyor!

Kerastase Densifique: İçeriğindeki Hiyalüronik Asit ve Intra-Cyclane® içeren yoğunlaştırıcı teknolojiler, saçı güçlendirir ve strese karşı korur.

Kerastase Discipline: Kadınlar saçlarının kontrolünün kendi ellerinde olmasını ister. Son teknolojiler üzerine kurulu, tüm Kérastase ürünleri arasında en yüksek Pro-Keratin konsantrasyonuna sahip olan bu sofistike koleksiyon; kalın telli, asi ve kabaran saçları kontrol altına alır, disipline eder ve daha düz görünmelerini destekler.

Kerastase Elixir Ultime:  Formülünün özünde değerli yağların büyüleyici birleşimi yatan, saç güzelliği için vazgeçilmez seri. Göz alıcı parlaklık ve bol ışıltılı saçlar için kişiye özel üç adımlık güzellik ritüelini sunar.

Kerastase Fusio Scrab: Kerastase serum ve booster. Birbiriyle karışıma uygun yapıdaki serum ve boosterlar, saçın tüm ihtiyaçlarını tek seansta karşılanmasını sağlar ve sadece yetkili kuaför salonlarında uygulanır.

Kerastase Genesis: Saçları dış etkenlere karşı korur ve güçlendirir. Kırılmaları engellemek için saç uçlarını güçlendirir. Saç dökülmesine neden olan stres ve hormonal etkilerle savaşır. Saç dökülmesini azaltmak için saçın, saç köklerine daha iyi tutunmasını sağlar.

Kerastase Nutritive: Kuruluğun üç seviyesine uygun özel bir rutinle kuru saç belirtilerini hedef alarak saçlara esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandıran besleyici bir ritüeldir.

Kerastase Reflection: Reflection, 2004 yılında boyalı saçlarda rengin korunması için yaratıldı ve yaratıldığı günden beri gelişmeye devam etti. Tüm dünyada kadınlar tarafından sevildi ve Kérastase’ın en çok tercih edilen ürünlerinden oldu.

Kerastase Resistance: Kimyasal veya mekanik aşınma nedeniyle zayıflamış olan saçların içindeki özü yeniden inşa ederek gücünü ve dayanıklılığını geri kazandırır.

Kerastase Specifique: Saç derisi hassasiyeti, kaşıntısı, kepek, saç dökülmesi ve yağlı saç dipleri gibi saç derisi ile ilgili sorunları hedef almak üzere geliştirilmiştir. Bu koleksiyondaki ürünler, dengeli bir saç derisi için bu sorunları gidermek amacıyla tasarlanmıştır.

Kerastase Soleil: Güneşe maruz kalan saçların korunmasında 25 yıllık deneyim. Saçları koruyan, güçlendiren, besleyen, şekil veren ve ışık saçmalarını sağlayan bir rutin.

Kerastase Therapiste: Aşırı işlem görmüş, yıpranmış ve iç yapısı bozulmuş saç tipleri için tasarlanmıştır. Yoğun onarım ve bakım ürünleri sunar.

Kerastase Volumfique: İnce telli saçlara hacim ve hafiflik hissi vermek için tasarlanmıştır. Saçlar dipten itibaren yükselir, saç doku kazanır ve sınırsız şekillendirme seçenekleri sunan bir hacim sağlanır.

Kerastase Ürünlerinin Fiyatları

En uygun fiyatlı %100 orijinal Kerastase markalı ürünlere sitemizden ulaşabilir, farklı kampanya ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kerastase fiyatları saç tipinize uygun seçeceğiniz ürün serisine göre değişmektedir. Kerastase şampuan fiyatları, Kerastase serum fiyatları da yine aynı şekilde saç tipinize uygun ürün içeriğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

%27