La Roche Posay

La Roche Posay 40 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanında bulunan dermatologlar ile birlikte cilt sorunlarınızı ortadan kaldırmak için çalışmalar yapmaktadır. Dermatolojik yaşamı değiştiren çözümlerin öncüsü olan La Roche Posay hassas cildiniz için ürünlerini sürekli olarak yenileyerek cildinizi güçlendirmek, iyileştirmek ve korumak için formüle edilmektedir. La Roche Posay cilt problemlerini düşünülenden çok daha büyük olduğunu ve hayat kalitesini etkilemesi sebebi ile psikolojik etkisine karşı farkındalık yaratmayı amaçlayan bir cilt bakım markasıdır.

La Roche Posay Cilt Bakım Serileri

Effeclar: Avrupa’da 26.000 kişi üzerinde etkinliği kanıtlanmıştır. Yağlı ve sivilceye eğilim gösterebilen ciltler için geliştirilen bir bakım serisidir.

C Vitamin: Saf C vitamini cildin parlaklığını ortaya çıkarır. Kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. Cilt tonunu eşitler ve cildin ışıltılı olmasını sağlar.

Hyalu: Dermo-kozmetik moleküller olan Saf Hyalüronik Asit (nemlendirici ve dolgunlaştırıcı etki) ve Vitamin B5’i (onarıcı etki) birleştirerek hassas ciltler için yaşlanma belirtilerini azaltır. Serideki ürünlerin iki temel bileşeni hyalüronik asit ve vitamin B5 birlikte çalışarak çizgileri doldurur ve cilt bariyerini onarır, böylece yorgun cilt görünümlerine dolgunlaştırılmış bir görünüm sağlayarak genel cilt tonunu iyileştirir.

Hydraphase: Hyalüronik asit ve La Roche-Posay termal suyu gibi nemlendirici ve yatıştırıcı bileşenlerle zenginleştirilmiş ve hassas ciltler için yoğun nemlendirici bakım serisi olarak tasarlanmıştır.

Kerium: Kepeği ve diğer cilt pullanması sorunlarını kökten hedefleyen yüksek performanslı aktif bileşen çeşitleri ve mikro cilt pullanma önleyicilerden yararlanır.

Lipikar: Hassas, çok kuru ve atopiye eğilim gösterebilen ciltler için Avrupa’nın önde gelen vücut bakım ve hijyen ürün serisidir. Dermatologlar tarafından önerilmektedir.

Physiological: Fizyolojik, güvenlik ve etkinlik arasında hiçbir ödün vermemek için optimum ph dengesinde formüle edilmiş temizleyiciler ve deodorantlar serisidir.

Pigmentclar: Güçlü pigmentasyon karşıtı kompleks ile nazik bir şekilde cildi kaldıran LHA ve onarıcı aktif Niacinamide ile birleştiren son teknoloji ürünler sunar. Daha düzgün bir cilt için cilt lekesi ve pigment kusurlarının görünümünü önemli ölçüde azaltır. Cilt leke görünümünü önleyici etkisi, cilt dengesini ve parlaklığını uzun süre korumaya yardımcı olur.

Toleriane: Hassas ve alerjiye eğilim gösterebilen cilt ihtiyaçlarına cevap vermek üzere özel olarak formüle edilmiştir: hassas ve alerjiye eğilim gösterebilen cildi nemlendirir, yatıştırır ve korur. Parfüm ve alkol içermez.

Retinol: Kırışıklık görünümünün azalmasına ve cilt dokusunun pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Hassas ciltler için ideal etkinlik ve tolerans sağlamak için geliştirilen formüller Saf ve Kademeli Salınımlı Retinol içerebilir: Saf Retinol içeren ürünler, foto-yaşlanma (kırışıklık görünümü ve yaşlanma belirtileri) üzerinde etkilidir ve Kademeli Salınımlı Retinol içeren ürünler hassas ciltlerde yaşlanma karşıtı etkiyi artırabilir.

Cicaplast: Hassasiyeti yatıştıran, cilt bariyerinin işlevini onaran ve koruyan çok amaçlı bir ürün serisidir. Pantenol, Shea Yağı, Madécassoside ve La Roche-Posay Termal Suyu ile zenginleştirilmiş CICAPLAST, tam anlamıyla hipoalerjenik formüller sunar. Uzman içeriklerin aktif kombinasyonu optimum bir onarım sağlar.

La Roche Posay ürünlerine; Markalar sekmesinden ulaşabilirsiniz.