Gösterilen sonuç sayısı: 12

Osis

1898 yılında Berlin’de kurulan Schwarzkopf, en yeni saç trendleri için profesyonel ürünler geliştiriyor. 1 numaralı kuaförlük markası Schwarzkopf Professional altında faaliyet gösteren OSiS+, grubun ikonik yüksek performanslı ürünlerden oluşan yeni saç stilleri etrafında oluşturulan portföy markasıdır. The Hair Company’nin özel promosyonu, cazip avantajlarla Schwarzkopf Osis ürünlerine erişmenizi sağlar.

Schwarzkopf Osis Ne Yapıyor?

Schwarzkopf’un saç şekillendirme serisi Schwarzkopf Osis, kişiselleştirilmiş stiller yaratmaya odaklandı. Hacim veren köpüklerden, ağda ve jölelere, saç spreyi çeşitlerinden saç macun ve tozlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Osis Flex Wax Nedir?

Osis Flex Ultra Güçlü Şekillendirici Wax, yaratıcı görünümler için sürekli olarak yeniden şekillendirmek üzere tasarlanmış bir üründür. Saçınızı sertleştirmeden ağda gibi güçlü bir dokuya sahiptir. Sınırsız şekil seçeneğiyle deneme yapmanızı sağlayan bir yeniden şekillendirme özelliği sunar.

Osis Saç Pudrası Ne İşe Yarar?

Osis Saç Pudrası; etkili şekillendirmeyi garanti eden yumuşak, mat efektli hafif toz köpük. Çok yönlü kontrol etkisi, uygulama sırasında bir tutuş hissi sağlar. Saça doğal bir hacim verir ve uzun süre şeklini korur.

Osis Mess Up Mat Ne İşe Yarar?

Mat bitişli Osis Mess Up Matte Gum; dinamik, dalgalı, dağınık değişikliklere izin verir. Uzun süre sabit şeklini koruduğu için saçta ağırlık yapmaz ve saç yüzeyinde kalıntı bırakmaz.

Osis ürünlerine; Markalar sekmesinden ulaşabilirsiniz.