Ventoso, ünlü Türk markası olup kuaförler ve bireysel kullanıcılar için en yüksek teknolojide üretilmiş olan profesyonel saç kurutma makineleri, saç maşaları ve diğer elektrikli saç şekillendirme ürünlerinin üretimini ve satışını yapmaktadır. İtalyan teknoloji ve tasarımı üzerine geliştirilmiş olan Ventoso sözcüğünün Türkçe karşılığı: ‘rüzgarlı’.

Ventoso Ürün Yorumları

V5 Silex5000 ile adından sıkça söz ettiren marka, çıkarmış olduğu bu ürün ile saç kurutma makineleri arasında adeta bir yıldız haline geldi. 63dB ses seviyesinde ve 2500 Watt gücünde olan bu ürün tüm güvenilir e-ticaret sitelerinde satışına aktif olarak devam ediyor ve her seferinde editörün seçtikleri arasına girmeyi başarıyor. En iyi kuaförlerin tercihi olan Ventoso kuaför tipi saç kurutma makineleri, bir çok kuaför tarafından da müşterilerine gözü kapalı şekilde tavsiye edilen bir ürün skalasına sahip.

Ventoso Fön Makinesi Fiyatları

Ventoso fön makineleri ürün modeline ve güçlerine göre değişkenlik göstermektedir. Şu anda aktif olarak bir çok renk seçimi sunan fön makineleri ortalama 359,90 bandında satışa sunulmaktadır. Bunun dışında pazar yerlerinde fiyatlar farklılık gösterebiliyor. kuaforumden.com üzerinden alacağınız Ventoso fön makineleri de en az 2 yıllık garanti imkanıyla sizlerle buluşuyor. Ürünlerinizde yaşadığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri ile uğraşmadan direkt olarak yetkili kişilere erişmenizi sağlayan güven veren bir firma olmak için ortak bir çalışma yürütüyoruz.